• Свеж
Борке Женски Лето Лабава Против Вратот Шпагети Ремен Краток Комбинезон Ромпери

Борке Женски Лето Лабава Против Вратот Шпагети Ремен Краток Комбинезон Ромпери

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис На Производот. Прочитај повеќе . ТОЕ ВЕ ОБЛЕЧЕМЕ ВО МОДЕРНА ДАМА ВО ПРВИТЕ РЕДОВИ НА МОДАТА. Жените V Вратот Еластична Половината Ками Ромпер . . Материјал : 95%Ројан+5%Спандекс супер истегнување за носење, меко и лесно.Лесно за ставање или полетување. Сезона : Пролет, Лето, Aut.Многу бои на овој ромпер можат да бидат избрани за сите сезони и прилики. Карактеристика : секси тркач назад ,шпагети ремени v-деколте,еластична собрани половината,странични џебови, кратки панталони дизајн. . Забелешка : . Светлата боја како светло сина и руменило розова е малку видете, ве молиме користете гола,посветла долна облека во боја и не мора да носите лизгање. . Забелешка : . . Ве молиме дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) се разликуваат поради рачно мерење. Вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на веб-страницата поради резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот итн. . Стил и Прилики : . . Обичните лабави кратки ромпери имаат ремен за шпагети, тркач назад,еластична собрана половина ,кратки панталони два странични џебови, дизајн на широки нозе. Погоден за Плажа,Дома,Секојдневно,Работа,Одмор,Спорт,Јога,Тренинг, Одмор и така натаму. . Нега Вовед : . . Рачно миење во студ, не крварење и висат сува. Пред да го носите Рамно пеглање ромперот на ниска температура трае само неколку минути и ќе му ја врати убавата плисирана форма на ромперот. . . . . . Женски Летни Без Ракави Лабави Комбинезони Ромпери Едноделна Пижами Дневна Облека . Големина Табела (инчи) : . . С : Биста - - - 33.1"; Половината - - - 25.2"; Хип - - - 38.6"; Должина(не вклучува ремени) - - - 28.7". М : Биста - - - 34,7"; Половината - - - 26,8"; Колк : - - - 40,2"; Должина (не вклучува ремени) - - - 29,5". Л : Биста - - - 36,2"; Половината - - - 28,4"; Колк - - - 41,7"; Должина (не вклучува ремени) - - - 30,3". XL : Биста - - - 38,6"; Половината - - - 30,7"; Хип - - - 44,1"; Должина(не вклучува ремени) - - - 31,1". . Купувачите Покажуваат . Можете исто така да се повикате на големината на шоуто на купувачот за да добиете големина. Ве молиме дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) се разликуваат поради рачно мерење . Краток Ракав Преден Патент Ромпер Лажичка Врат Без Ракави Цистерна Ромпер Лажичка Врат Без Ракави Резервоар Комбинезон Со Кратки Ракави Цветни Печатени Ромпери Копче Надолу Тркач Назад Боди Тип Лабава Лабава Лабава Тесна Материјал Удобен Лесен Удобен Удобен Удобен Удобен ?Клиент кој е 5 ' 3 130lbs 32dd & Јеапан големина 26/27 Големина мало вклопување совршено .Овие секси ромпери се супер истегнување за носење, меки и лесни . ?Обичните лабави кратки ромпери за тинејџерки јуниори имаат ремен за шпагети, без ракави, црна тркачка, еластична собрана половина ,кратки панталони два странични џебови, дизајн на широки нозе . ?Лабава едноделна кратка комбинезонска играчка со џебови растеглива, вечера удобна за носење. ?Погоден за Плажа,Дом,Секојдневно,Работа,Одмор ,спорт,одмор,костум За сите Прилики . ?Рачно миење, не крварење и висат суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Возхидаке фустани за жени без ракави печати тркалезен врат долг макси фустан кошула кошула фустан женски фустани летни фустани

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

DEN 239.84

Фустан Со Светки За Жени, Жени Мода Секојдневен Цврст Цветен Печатен Џеб Без Ракави Поделен Со Кружен Врат Фустан Висок До Колена

Женски Моден Секојдневен Цврст Цветен Печатен Сплит Фустан Со Кружен Врат До Коленкарактеристики : Кар�

DEN 415.84

Женски Свечени Фустани Дозвола Без Ракави V-Вратот Колено-Висок Фустан Џеб Модел Капчиња Фустани За Жени отворено Глуждот Должина

Пространа за испакнатината на стомакот и колковите.Овој моден секојдневен макси фустан има течен изгле

DEN 431.84

Тикв Женски Трендовски Мини Лабав Фустан Цветен Печатен Фустан За Вратот Без Клучалки Елегантен Одмор На Плажа Ретро Празнична

Големина : XL Големина.52" Половината : 90см / 35.Облека Совршена За Вас Омилени Фармерки, Панталони Итн.❥ ( ^ _ ^

DEN 266.40