• Свеж
Долго здолниште со цврста боја кардиган со долги ракави фустан V-врат кошула тенок фустан за жени сина l

Долго здолниште со цврста боја кардиган со долги ракави фустан V-врат кошула тенок фустан за жени сина l

DEN 444.64

Од стока
Во магацинот

Долго здолниште со цврста боја кардиган со долги ракави, тенок фустан со кошула за вратот за жени : Долги ракави, В-врат, може да се совпаднат со најразлични чизми, да посетуваат настани или на шопинг може да се носат сами во есен, со долги ракави за да го задржат температура, или може да се носи со палто, или волнено палто, итн. Може да му се даде на вашиот најдобар, пријател, lубовник, дефинитивно ќе се допадне многу многу разделен монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молам, немојте да се грижите, не ми пречи, hand washing is recommended Included:1 x Dress Size USBust Sleeve Waist Hip Length S488cm/34.65''59cm/23.23''87cm/34.25''96cm/37.80''117cm/46.06''M692cm/36.22''60cm/23.62''102cm/40.16''111cm/43.70 ''118cm/46.46''L898cm/38.58''61cm/24.02''107cm/42.13''116cm/45.67''119cm/46.85''XL10104cm/40.94''62cm/24.41''112cm/44.09''121cm/47.64 '' 120cm/47.24''xxl12109cm/42.91''63cm/24.80''117cm/46.06''126cm/49.61''121cm/47.64'''xxxl14115cm/45.28.20'12.20'1222 1 см/51,57 '' 122cm/48.03 '' Големина : SUS : 4 Bust : 88cm/34.65'''Sleeve : 59cm/23.23'''Waist : 87cm/34.25''hip : 96cm/37.80''ltheng 6 Bust : 92cm/36.22'''Sleeve : 60cm/23.62''Waist : 102cm/40.16''Hip : 111cm/43.70'''l должина : 118 CM/46.46'''Size : Lus : 8 Bust : 98cm/38.58'Sleever : 61cm/ 24.02''Waist : 107cm/42.13''hip : 116cm/45.67''''l должина : 119cm/46.85''Size : xlus : 10 Bust : 104cm/40.94''''Sleeve : 62cm/24.41''Waist : 112 CM/44.09'ip : 121cm/47.64'''l должина : 120cm/47.24''Size : xxlus : 12 Bust : 109cm/42.91'''Sleeve : 63cm/24.80''Waist : 117cm/46.06''ip : 126cm/49.61'''''''l н.е. '' Големина : xxxlus : 14bust : 115cm/45.28'''Sleeve : 64cm/25.20''Waist : 122cm/48.03''hip : 131cm/51.57'''Lenge : 122 Cm/48.03 '' големина ЧАРТ : СИГА : С УС : 4 Биста : 88cm/34.65 '' Sleeve : 59cm/23.23 '' Weist : 87cm/34.25 '' Hip : 96cm/37.80 '' Должина : 117cm/46.06''Size : M US : 6 Bust : 92 CM/36.22 '' Секако го сакаат начинот на кој тие прават да изгледате и да се чувствувате. Удобно и воздушно за топли летни и влажни денови; Лесна, но не гледајте преку. Мора да има ставка во вашата гардероба и идеална ставка за секојдневно носење и одмори!. Можете да спарите високи потпетици и стилска торба со неа, особено со модни капи или ладни очила за сонце, ќе се случи различен убав изглед. Совршен фустан за обичен, свадба, забава, одмор, улична облека, коктел, секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба . Ако имате какви било прашања во врска со овие производи, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Фустани За Жени Жени Цврст Боемски Секојдневен Мини Плажа Фустан Плисиран Неправилен Фустан Плажа Халтер Долг Фустан Розова

Женски Цврст Боемски Секојдневен Мини Фустан На Плажа Плисиран Неправилен Фустан На Плажа Долг Фустан �

DEN 168.80

Фустан Со Светки За Жени, Жени Мода Секојдневен Цврст Цветен Печатен Џеб Без Ракави Поделен Со Кружен Врат Фустан Висок До Колена

Женски Моден Секојдневен Цврст Цветен Печатен Сплит Фустан Со Кружен Врат До Коленкарактеристики : Кар�

DEN 415.84

Возхидаке фустани за жени без ракави печати тркалезен врат долг макси фустан кошула кошула фустан женски фустани летни фустани

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

DEN 239.84

Женски Фустан Против Вратот Еднобојна Чипка Без Ракави Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Дома Носете Пролет Лето Елегантни

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Baldric : 38cm / 14.96" Должина : 115cm / 45.28" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Baldric : 40cm / 15.75" Должин�

DEN 0.67