• Свеж
Алуминиумска Фолија Кеси Со Мирис Доказ Патент Патент Кеси Фолија

Алуминиумска Фолија Кеси Со Мирис Доказ Патент Патент Кеси Фолија

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Параметри на производот : Материјал : Најлон Боја : ласерска боја светлосна големина : 6x10cm/7x10cm6x10cm/8x13cm7x10cm/7, 5x12cm 7x10cm/12x20cmquanty : 200cmpackage Вклучува : 200pcs Мирис Доказ Кеси Premium Материјал : фолија кеси се направени од полиетилен, алуминиум фолија која е Нетоксична и Невкусна, Издржлива и не е лесна за кинење или оштетување. Дизајн на заклучување со патент : торбата за заклучување со патент е опремена со супер силен пластичен патент. Лентата за запечатување е многу тесна и може повторно да се користи и запечати. Чантата содржи два засеци за брзо и практично отворање на џебот со патент. Идеална за складирање : торбичката со фолија со проѕирен преден слој е отпорна на ' рѓа, корозија, оксидација и влага, идеална за складирање и организација />Широка Примена : кесите со патент од фолија се погодни за домашна, училишна и канцелариска употреба. Совршени се за пакување, складирање, транспортирање, дегустација или сортирање. Кесите со фолија се идеални за собирање зрна кафе, чај, накит, канцелариски материјал, клипови за хартија, опрема за риболов, куки за риболов, двојни очни капаци И така натаму Материјал : Најлон. Боја : Ласерска Боја Светлина. 6х10см/7х10см. 6х10см/8х13см. 7х10см/7, 5х12см.

Детални спецификации

Додатоци на производи