• Свеж
Женски Маица Мир Љубов Фудбал Маица Кул Модел Печатени Мода Повик Лабава Блуза Маица Краток Ракав Блузи

Женски Маица Мир Љубов Фудбал Маица Кул Модел Печатени Мода Повик Лабава Блуза Маица Краток Ракав Блузи

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот раб : полиестер, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек, тој е доста добро прифатен од мажи и жени за кул и свеж летен стил. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. Ве одржува ладни и не ја поттикнува потта. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Кошули Кошули Со Кратки Ракави За Жени На Царинење Модни Женски Летни Тркалезни Врат Со Кратки Ракави Цврсти Секојдневни

Модни Женски Летни Тркалезни Ракави Со Краток Ракав Цврсти Секојдневни Блузи Со Пулове Врвовикарактер�

DEN 0.67

Дами Блузи Женски Технолошки Женски Велигден Писмо Печатење Мода Врвот Кошула Краток Ракав Круг Вратот Лабава Врвот Блуза Маица

Долг Ракав Undershirt за Жените,Женска Долг Ракав Дели Кошула,Shirt Маици за Жените,Долг Ракав Undershirts за Жените,�

DEN 383.84