• Свеж
Дозвола Плус Големина Врвови Тркалезно Деколте Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Блузи Без Ракави Мода, Разнобојни, XL

Дозвола Плус Големина Врвови Тркалезно Деколте Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Блузи Без Ракави Мода, Разнобојни,

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Оваа Мода Без Ракави. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врвови. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : Тркалезно Деколте-Шема : Печатено. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 94см/37.01" Должина : 61см/24.02" Големина : М Биста : 100см/39.37" Должина : 63см/24.80" Големина : Л Биста : 106см/41.73" Должина : 64см/25.20" Големина : XL Биста : 112см/44.09" Должина : 67см/26.38" Големина : Ххл биста : 118см/46.46" должина : 69см/27.17" Големина : хххл биста : 124см/48.82" должина : 71см/27.95" ● цветни врвови материјал● : полиестер. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. ①Карактеристики : Женски Летен Секси Резервоар Без Ракави Врвен Печатење На Денот На Независноста. ●Лесно Совпаѓање● : ова е совршена летна маица за слоевитост или за носење сама. Овој основен врв можете да го спарите под јакна со фармерки, каприс, хеланки, панталони или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Добро е да се комбинираат со лечи, станови и чизми. ®Прилика : женски туники со кратки ракави кошули погодни за секојдневно носење, дома,работа, канцеларија, спорт, забава, училиште, одмор итн. Тип на блузи : Женски Летни Врвови 2023 ; Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски; Женски Врвови; Врвови Со Плус Големина; Женски Блузи Облечени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Излегување Блузи За Жени Графички Маици Гроздобер Облека од 90 тите Години Блузи Со Кратки Ракави Против Вратот Кошула За Печатење

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm / 37.40 "Length Должина : 66cm / 25.98" Големина :

DEN 3.00