• Свеж
Pxiakgy блуза за жени Дами Повик Лабава Личност Печатени Ревер Копче Краток Ракав Црна+XXL

Pxiakgy блуза за жени Дами Повик Лабава Личност Печатени Ревер Копче Краток Ракав Црна+XXL

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Биста : 99cm/38.98 "Рамо : 40cm/15.75 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56" . Големина : М Биста : 104см/40.94" Рамо : 42см/16.54 "Ракав : 21см/8.27 " Должина : 71см/27.95". Големина : L Биста : 109cm/42.91 "Рамо : 44cm/17.32 " Ракав : 22cm/8.66" Должина : 72cm/28.35" . Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 46cm/18.11 " Ракав : 23cm/9.06" Должина : 73cm/28.74" . Големина : XXL Биста : 119cm/46.85" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 74cm/29.13" Дами Обична Лабава Личност Печатено Копче За Ревер Карактеристики На Кратки Ракави : Прилики : ова едноставно, но привлечно слатко парче може да се стилизира со фармерки или и погодно за секојдневно носење, секојдневно/канцеларија/плажа/училиште/дома/улица.Кошула со долги ракави со дизајн, обезбедува ласкав и елегантен изглед. покажува добри бројкизи : Мали, Средни, Големи, Х-Големи, ХХ-Големи, ХХХ-Големи, ХХХ-Големи.Детална големина ве молиме проверете опис на производот. Содржина на пакетот : 1 Х жени врвот задоволството на клиентот е нашата крајна цел. Ги поздравуваме клиентите да ни дадат предлози.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување,чувствувајте се да контактирате со нас ,ние ќе ве достигнеме најбрзо. Оваа кошула без ракави е погодна за пролетно летно носење. носете го како слоевит врв со облека во fall /umn.Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 164gpackage големина : 35x30x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.). Материјал : Полиестер. Пакетот содржи : 1 КОМПЈУТЕР дама маица. Женски маици црни 3xl 4xl xxl комплет l тенок фит долг V-врат бели модерни изреки со долги ракави памучна женска преголема бела 3/4 рака елегантна 5xl 10er 10 m 5 маскирна 3d обоена xxxl 4 печатена пакет кружен врат еластан парче блуза женска елегантна бела црна со долги ракави проверена шифон бела секси црна дирндл блуза чипка висока-фустан со блуза со врат dress долга проверена свадба до колена црвени бели блузи Дирндл Бела празнична долга празнична преголеми врвови со кратки ракави женски секси есенски спортски сјај чипка елегантна женска деколте со долги ракави исечено без грб големи димензии чипка зима без раменици големи големини лабава долга ххл преголема фитнес комплет со кратки ракави исечени Тинејџерки Деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Излегување Блузи За Жени Графички Маици Гроздобер Облека од 90 тите Години Блузи Со Кратки Ракави Против Вратот Кошула За Печатење

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm / 37.40 "Length Должина : 66cm / 25.98" Големина :

DEN 3.00