• Свеж
Манксиву Кошули За Жени Жени Лето В Вратот Маица Блузи Обични Трендовски Лабави Туника Маици Дами Кратки Ракави Удобни Блузи Женски Кошули Црни

Манксиву Кошули За Жени Жени Лето В Вратот Маица Блузи Обични Трендовски Лабави Туника Маици Дами Кратки Ракави Удобни Блузи

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Жените Лето V Вратот Маица Блузи Повик Трендовски Лабава Одговара Туника Маици Дами Краток Ракав Удобни Блузикарактеристики : Материјал Од Ткаенина 95% Вискоза 5% Спандекс. Удобно, мека и еластична Ткаенина Карактеристики V вратот мода Ролна Ракав Дизајн, лабава страна сплит дизајн, лесен, дише и мека ткаенина, удобен за вашиот . Оваа секојдневна Маица може да се носи секојдневно со фармерки, шорцеви, хеланки, палто, чанта, сандали, апостолки или дури и патики. А мора да има жени врвови Во Вашата Гардероба Карактеристики О вратот мода Ролна Ракав Дизајн, лабава страна сплит дизајн, лесен, дише и мека ткаенина, удобен за вашиот . Оваа секојдневна Маица може да се носи секојдневно со фармерки, шорцеви, хеланки, палто, чанта, сандали, апостолки или дури и патики. Мора да имате женски врвови Во Вашата Гардероба Повод оваа трендовска женска летна маичка е одлична за носење секојдневно, Патување, излегување, состанок, одмор, Училиште, Дом, канцелариска работа. Погоден е за носење Во Пролет, Лето, Есенска Пригода Оваа трендовска женска летна маичка е одлична за носење секојдневно, Патување, излегување, состанок, одмор, Училиште, Дом, канцелариска работа. Погоден е за носење Во Пролет, Лето, Fall Драга Кралица, проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите две големини поголеми. Ви благодариме MEREMNET Почитувани Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела големина, ние предлагаме купи две големини поголеми. Ви благодариме, Ако не сте сигурни за големината, слободно контактирајте не. Сад Големина МАЛИ сад 4 6, Средни сад 8 10, Големи САД 12 14, X Големи САД 16 18, Х Големи САД 20 22, 3 X Големи Сад 24. Внимание за цветните туники, Цветниот Принт е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секоја туника, но тие се изработени од иста ткаенина, Цветната Бела боја е малку видете, ве молиме користете гола, Посветла Боја Долна Облека Големина ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите препорачајте нарачајте една големина нагоре. Машина за нега на Перење Или Рачно Перење со ладна вода Висат Или Линија Сува Без Белило Машина за перење или Рачно Перење со ладна вода Висат Или Линија Сува Без Машина За Белење Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува. Обична машина за перење Машина за затворање Маици Сезона : Летен Пол : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Секојдневна Должина На Ракавот : Краток Врат На Ракавот : О Дебелина На Вратот : Стандарден Тип На Шема : Печатење. Материјал : Полиестер, Спандекс. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт,улична облека итн. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Секојдневно Вклопување : Одговара на големината. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дами Блузи Женски Технолошки Женски Велигден Писмо Печатење Мода Врвот Кошула Краток Ракав Круг Вратот Лабава Врвот Блуза Маица

Долг Ракав Undershirt за Жените,Женска Долг Ракав Дели Кошула,Shirt Маици за Жените,Долг Ракав Undershirts за Жените,�

DEN 383.84

Штрунгтен Женски В-Вратот Мода Печатени Шема Краток Ракав Врвот Со Џеб Краток Ракав Старател Врвот блузи за жени облечени повик

Женска Мода Со Вврат Печатена Шема Врв Со Кратки Ракави Со Џебен Старател Со Кратки Ракави Ве Молиме про

DEN 207.84

Дозвола Плус Големина Врвови Тркалезно Деколте Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Блузи Без Ракави Мода, Разнобојни,

Оваа Мода Без Ракави ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врв�

DEN 383.84

Женски Кошули Женска Мода Обичен Патент Со Патент Со Врат Отпечатен Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Врвот Темно Зелена

Женска Мода Обичен Патент Со Патент Со Врат Отпечатен Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Ве молиме

DEN 2.33