• Свеж
Жени Гроздобер Цветни Врвови За Печатење И Блузи Летни Секојдневни Хенли Кошули Долг Ракав Стојат Јака Туника Врвови

Жени Гроздобер Цветни Врвови За Печатење И Блузи Летни Секојдневни Хенли Кошули Долг Ракав Стојат Јака Туника Врвови

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

За кошулата : Карактеристики : Женски Гроздобер Цветни Врвови За Печатење И Блузи 2023 Летни Лежерни Кошули Хенли Долг Ракав Стојат Јака Туника Топако сакате уникатна шема во вашата секојдневна гардероба, овој врв со кратки ракави со плус големина е точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Прилика : оваа женска облека fall 2023 година е прилично одлична за летна пролетна есенска забава, шопинг, работа, одмор, свадба, дом, шопинг, плажа и други прилики. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.Препорака за колокација : овие бели маици за вратот v за жени можат да бидат спарени со хеланки, фустан со висок струк, слаби фармерки, здолниште, панталони од костум или високи потпетици е совршен за работа или за сите форми на секојдневна употреба. Оваа жена одлично се вклопува со сламена капа, чанта, за да го комплетира модниот изглед.Гаранција по продажбата За оваа работа кошули за жени : Ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : Овие Жени Гроздобер Цветни Врвови За Печатење И Блузи 2023 Летни Секојдневни Хенли Кошули Долг Ракав Штанд Јака Туника Врвови се направени од памук и полиестер, Мек На Допир, удобен и дише за носење,лесен за чистење и сушење, не е лесен за собирање или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, давајќи ви удобно искуство при носење. Карактеристики : Кошули Со Јака, Блузи Со Долги Ракави, 2023 Летни Секојдневни врвови за маици, основен Гроздобер Цветен Принт 2023 облечени секојдневни врвови.ви носи кул и освежувачки, а блискиот дизајн му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Натпревар : овие врвови за забави имаат различни класични бои, едноставни се и стилски, дефинитивно е кул привлечно око во лето. одлично за носење со различни фармерки, шорцеви, здолништа, панталони и хеланки. убаво е и да се носат со блејзер, кардиган и јакни. Прилики : овие трендовски и слатки женски блузи и блузи летото се основна облека за жени и девојки, совршена канцеларија за работа, секојдневна, домашна, забава, клуб, училиште, плажа, одмор, состаноци, дневна и летна облека. Политика за гаранција по продажбата : овие маици жените ги исполнуваат условите За Враќање, Враќање Или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.Нега : машина или рачно перење со ладна вода/ закачете или исушете ја линијата/ без белило/ без хемиско чистење/ без железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Маици со кратки Ракави Слатки Летни Врвови За Жени Лабави Секојдневни Удобни Блузи Цветни Печати Патент До Врвовите На Туниката

За тренингот туника блузи за жени : Карактеристики : Кошули Со Кратки Ракави Маици Слатки Летни Врвови З�

DEN 431.84

Преголеми Џемпери За Жени Еднобојни О-Врат Долги Ракави Зимски Преголеми Лежерни Лежерни Странични Сплит Туника Пуловер Скокач

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см / 41.34" Ракав : 51см / 20.08" Рамо : 53см / 20.87" Должина : 49см /

DEN 479.84