• Свеж
Апепал Жените Блузи V-вратот Печатени Копче надолу Кошули Краток Ракав Модна Блуза Летна Кошула

Апепал Жените Блузи V-вратот Печатени Копче надолу Кошули Краток Ракав Модна Блуза Летна Кошула

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Име на производот : Секојдневен Печатени V-Вратот Краток ракав Кошула. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен,Моден. Должина на ракавот : кратко. Одговара : Одговара на големината. . Дебелина : Стандард. . Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 38см/14.96 "Ракав : 19.5 см/7.68" Должина : 67см/26.38". Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 39см/15.35 "Ракав : 20.5 см/8.07" Должина : 68см/26.77" . Големина : Л Биста : 106см/41.73" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 21.5 см/8.46 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 22.5 cm/8.86 "Должина : 70cm/27.56". Големина : 2xl Биста : 118cm/46.46" Рамо : 42cm/16.54 "Ракав : 23.5 cm/9.25 "Должина : 71cm/27.95". Големина : 3 XL Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 24.5 cm/9.65 "Должина : 72cm/28.35" Жените Блузи V-Вратот Печатени Копче надолу Кошули Краток Ракав Модна Блуза Летна Кошула. Материјал : Полисестер, спандекс, супер мек, квалитетен, лесен и удобен. Карактеристика : женски врвови со краток ракав v-врат, лежерна цврста кошула со лабава фитинг, преголеми врвови со капка рамо, дизајн во стилска кул силуета, изгледа секојдневно и модно. Натпревар : Лесно се спаруваат врвовите со слаби фармерки, панталони, фустани, шорцеви, чизми, потпетици и така натаму за секојдневен и елегантен изглед . Повод : Модни слатки женски цврсти кошули за одмор, одмор, секојдневен, дом, канцеларија, работа, запознавање, училиште, шопинг, забава, клуб, коктел, патување, одмор, тренингот, јога итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. Грижа : ладно миење На Рацете или машината. Висат или линија сува. Не избелувајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00

Трик-Или-Лекување Блузи За Жени Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Тиква Печатење Падне Долги

Женска Мода Печатена Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.Карактер�

DEN 244.64