• Свеж
Апепал Жени V Вратот Чипка Ракав Врвови Еднобојни Облечени Обични Дупки Кошула Блузи Нане Зелена М

Апепал Жени V Вратот Чипка Ракав Врвови Еднобојни Облечени Обични Дупки Кошула Блузи Нане Зелена М

DEN 331.04

Од стока
Во магацинот

Апепал Женски Обични Кошули Со 3/4 Ракави Чипка Против Боја На Вратот Блок Облечени Врвови Трендовски Шупливи Цветни Блузи Маици С-3ХЛ. Информации За Производот : . Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето. Пол : Женски, Дами,Жени, Девојки. Повод : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци,Филмови,Одмор На Плажа,Секојдневно Носење,шопинг,канцеларија, На Отворено. Стил : Секојдневен, Моден. Должина На Ракавот : 3/4 Ракав. Стил На Вратот : V-Вратот. Боја : Розова,Жешка Розова,Виолетова,Сина,Светло Сина,Црна, Бела (По Избор). Големина : S-3 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : Памук,Лен/Полиестер, Спандекс. Метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ја линијата. Што Добивате : 1x Женски Врв. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. . 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 95см/37.40" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 30см/11.81" Должина : 70см/27.56" . Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 31см/12.20 "Должина : 71.5 см/28.15". Големина : Л Биста : 107см/42.13 "Рамо : 49см/19.29" Ракав : 32см/12.60 "Должина : 73см/28.74". Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 33cm/12.99 "Должина : 74.5 cm/29.33". Големина : XXL Биста : 121cm/47.64" Рамо : 53cm/20.87 "Ракав : 34cm/13.39 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXL Биста : 128cm/50.39" Рамо : 55cm/21.65 "Ракав : 35cm/13.78" Должина : 77.5 cm/30.51 " fvz Материјали Q : нашите кошули со долги ракави за жени се изработени од мека ткаенина. Растеглив, лесен, дише, пријателски за кожата и не проѕирен или прилепен, ви овозможува да излезете со различни изгледи од удобен до стилски и ласкав. Qurates : нашите обични врвови со секси чипка капчиња V-намалување на вратот. Издуваните долги ракави и малите набори на рамената добро го кријат месото на рацете, менувајќи ја кривата на рамената и правејќи да изгледате послатко. Генијалните еластични чадени манжетни ви овозможуваат да ги туркате ракавите нагоре/надолу и да ги оцртувате најтенките линии на зглобот, додавајќи повеќе женственост и елеганција. Qutch quetch : Нашите врвови за туника се совршена должина за носење со хеланки, и облечени секојдневни со сите наши панталони, фармерки, здолништа, сандали со потпетици и чизми или патики. Деловните секојдневни врвови можат да бидат и внатрешна облека со блејзери, кардигани, јакни, палта и џемпери за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Quocadiove : Таков симпатичен основен врв за вашата гардероба! Нашите блузи за жени се убави за работа, училиште, канцеларија, шопинг, запознавање, свадба, патување, одмор, излегување на шик дневен изглед и секоја свечена професионална пригода во лето, пролет, fall и рана зима. Пс : мал (САД 4-6), Среден(САД 8-10), Голем(САД 12-14), Х-Голем(САД 16-18), ХХ-Голем (САД 20-22), 3x-Голем (САД 24-26). Машинско перење или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.Белата боја е малку чиста што сугерира работа со ками одоздола или носење резервоар под кошулите на блузата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Трик-Или-Лекување Блузи За Жени Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Тиква Печатење Падне Долги

Женска Мода Печатена Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.Карактер�

DEN 244.64

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00