• Свеж
Ханас Е На Врвот На Женската Модна Маичка За Слободно Време, Кошули Со Кружен Врат Со Кратки Ракави, Сончоглед И Срце И Знаме Печатени Летни Лабави Маици Топ Греј С

Ханас Е На Врвот На Женската Модна Маичка За Слободно Време, Кошули Со Кружен Врат Со Кратки Ракави, Сончоглед И Срце И Знаме

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Функција : . . 1.Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. Тоа не е само светлина, туку и ја апсорбира потта. . 2.Класичен тркалезен врат, краток ракав, Печатење На Денот На Независноста, печатење на леопард срце и сончогледи, секојдневен стил, лабаво вклопување, смешни слатки жени каузални летни основни врвови за маици. . 3.Ве молиме, Не Ставајте го Во Машината За Сушење, Предложете Рачно/Машинско Перење Ладна Вода, Не Сушете Чиста, Не Белило. . 4.Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Информации за производство : Пол : Женска Сезона : Летен Материјал : 60% Полиестер,5% Спандекс,35% Опсег На Памучна Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXLOccasion : Dailytop Стил : Шема На Маици : Печатење : Должина На Тркалезни Ракави : Должина На Кратки Ракави : Редовна Облека : Одговара на големината што добивате : 1 Еез Жени топатензии : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 18см/7.09" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 19см/7.48" ДОЛЖИНА : 66 CM/25.98" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 110cm/43.31" рамо : 44cm/17.32" ракав : 20cm/7.87" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 116cm/45.67" рамо : 46см/18.11" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 122см/48.03" Рамо : 48СМ/18.90" Ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 128СМ/50.39" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29.13" ● квалитетна ткаенина● : ова лето Врвовите ЗА ЖЕНИ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ. Мека и мазна. Удобно и има добар дел. €Дизајн q : Мода сончогледи знаме и срцето шема шири патриотски, оптимизам, слободен. Класични маици со тркалезен врат професионално испечатени со живописни дизајни кои се спротивставуваат на избледување или паѓаат. ●Опсег На големини● : опсегот на Големини вклучува S-XXXL, овој женски фустан одговара на повеќето луѓе. ®Прилика : оваа маица за жени е многу погодна за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. ● Натпревар● : на пример шорцеви, долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33

Преголеми Џемпери За Жени Еднобојни О-Врат Долги Ракави Зимски Преголеми Лежерни Лежерни Странични Сплит Туника Пуловер Скокач

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см / 41.34" Ракав : 51см / 20.08" Рамо : 53см / 20.87" Должина : 49см /

DEN 479.84