• Свеж
Когилд Жените Шупливи Издувани Ракави Врвови Обичен Врат На Екипажот Еднобојна Блуза Туника Летни Маици

Когилд Жените Шупливи Издувани Ракави Врвови Обичен Врат На Екипажот Еднобојна Блуза Туника Летни Маици

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Многу модерните женски блузи со надуени ракави и исечениот цветен дизајн ја прават оваа уникатна маица. Летни врвови со кратки ракави за жени со секојдневен кружен врат, во разноврсна цврста боја која никогаш не излегува од мода. Материјалот од вискоза е мек и удобен, дише и лесен,врв кој е и елегантен и удобен. Лесно се совпаѓа со секоја облека. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Големина Шема . S : Bust35.43 "- - - - Должина25.19"Ракав11.02". M : Bust37.40 "- - - - Должина25.59"Ракав11.41". L : Bust39.37 "- - - - Должина25.98"Ракав11.81". ХЛ : Биста42.51"Должина26.37"Ракав12.2". 2ХЛ : Биста45.66"Должина26.77"Ракав12.59 " Дизајн : краток ракав,надуен ракав, цврста боја, лабаво вклопување, маица со кружен врат за жени, насекаде исечени, но не проѕирни, ласкави и грациозни летни врвови. Материјал : Ткаенина Од Вискоза, толку мека,пријателска за кожата, мазни и дише летни врвови за жени, лабавиот стил ќе одговара на вашиот бунар, за релаксирачко лето. Прилика : основни туники блуза блузи за жени, совршени за секојдневниот живот, шопинг, дома, датира, училиште, работа, одмор, трчање и така натаму. Натпревар : ова излегување блузи за жени лесно се комбинираат со чизми, фармерки, хеланки, кардиган, шорцеви и јога панталони. Забелешка : ве Молиме проверете ја нашата табела со големини пред да ја купите.Рачно перење или машинско перење и брзо сушење или без пеглање. Нема намалување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00