• Свеж
Женски Летен Моден Секојдневен Елек Кружен Врат Лабав Ден На Независноста Печатен Врв Без Ракави

Женски Летен Моден Секојдневен Елек Кружен Врат Лабав Ден На Независноста Печатен Врв Без Ракави

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Моден Секојдневен Елек Кружен Врат Лабав Ден На Независноста Печатени Врвни Карактеристики без Ракави : 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење2. Уникатниот дизајн ве прави попривлечни.3. Совршен со вашите омилени шорцеви, хулахопки, црни секојдневни панталони, фармерки итн.4. Погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Удобно и опуштено, поудобно за носење информации за производот : 1. Модна женска облека.2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Модерен долг sleeves.It модерен и ве прави толку убави.Материјал : 95% полиестер, 5% еластанеокација : дневно, случај, метод на Перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut и зима ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата е прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Shoulder Length S483494cm/37.01"30cm/11.81"66cm/25.98"M6103698cm/38.58"30cm/11.81"68cm/26.77"L81238102cm/40.16"31cm/12.20"70cm/27.56"XL101440106cm/41.73"32cm/12.60"72cm/28.35"XXL121642110cm/43.31"33cm/12.99"74cm/29.13" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 94cm/37.01"Shoulder : 30cm/11.81"Length : 66cm/25.98"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 98cm/38.58"Shoulder : 30cm/11.81"Length : 68cm/26.77"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 31cm/12.20"Length : 70cm/27.56"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Shoulder : 32cm/12.60"Length : 72cm/28.35"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 110cm/43.31"Shoulder : 33cm/12.99"Length : 74cm/29.13" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 30см/11.81" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.58" Рамо : 30см/11.81" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 102СМ/40.16" материјал : 95% полиестер,5% Спандекс. Грижа : Машина За Перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Тежина : Лесен. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Обична Модна Женска Камизола.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00