• Свеж
Дозвола Тофотл Лето Женски Трендовски Печатење Туника Блуза Три Четвртини Ракав Кошули Aut V-Вратот Лабава Вклопуваат Пуловер Врвови Злато L

Дозвола Тофотл Лето Женски Трендовски Печатење Туника Блуза Три Четвртини Ракав Кошули Aut V-Вратот Лабава Вклопуваат Пуловер

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дами Блузи Геометриски Печати Долг Ракав Облицован V-Вратот Дише Кошула. . . . . опис. . . . . 1.Материјал : . Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, . изработени од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесно . за облекување или соблекување, удобно за носење цел ден. . 2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневно. носете. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои. дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговараат на вашиот. личен стил. . 3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци. . 4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате. . 5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. . . . информации за производот : . . . Пол : Женски. . Повод : Повик,. . Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. . Тип на шема : Печатење. . Стил : секојдневен. . Должина : Редовно. . Одговара : соодветна големина. . Дебелина : Стандард. . Метод на перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење. . . . Ќе добиете : 1 х женски врв. . . . . . Големина. Биста. Рамо. Ракав. Должина. С . 94см/37.01". 38,5 см/15,16". 41,5 см/16,34". 69см/27.17". М . 100см/39.37". 40см/15.75". 42см/16.54". 70см/27.56". Л. 106см/41.73". 41,5 см/16,34". 42,5 см/16,73". 71см/27.95". XL. 112см/44.09". 43см/16.93". 43см/16.93". 72см/28.35". ХХЛ. 118см/46.46". 44,5 см/17,52". 43,5 см/17,13". 73см/28.74". ХХХЛ. 124см/48.82". 46см/18.11". 44см/17.32". 74см/29.13" Увезени. Материјал : 90% Полиестер, Изработен од висококвалитетен мек растеглив материјал од ткаенина. Повод : Основни маици одлични за жени, јуниори, тинејџери, девојки. Совршен за секојдневна секојдневна облека, улична облека, дом, училиште, канцеларија, улица, плажа, забава, клуб, шопинг, запознавање, одмор, одмори. Дизајн : Излегување врвови за жени. Секси кошула, исечена должина, тенки фит блузи, краток ракав, врат на екипажот, еднобојна, обична долна кошула, совршено совпаѓање со карго панталони. Оваа маичка е задолжителен предмет во вашата гардероба. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи