• Свеж
Левмја Ева Печатење на Сите Светилки Косплеј Костим Клиренс Женска Мода Секојдневно Копче Со Долги Ракави Ревер Печатење Џеб Топ Блуза

Левмја Ева Печатење на Сите Светилки Косплеј Костим Клиренс Женска Мода Секојдневно Копче Со Долги Ракави Ревер Печатење Џеб

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Секојдневно Копче Со Долги Ракави Ревер Џеб За Печатење Врвна Блузакарактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет и зима.Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер Со Кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Ностил : Лежерна Јака : V-Ѓердан : Редовна Хуета : Молив : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блуе Левмја Косплеј За Печатење На Сите Светилки Костим Расчистување Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Копче Ревер Печатење Џеб Врвот Блуза. Совршен е за декорација На Сите Светилници, Костим За печатење На Жени Самхаин Тоа ќе направи да изгледате поинаку, многу модерно и уникатно на Самхаин. Совршен За забави За облекување На Самхаин, костими за тематски забави, Забава За Костими На Сите Реликвии, забавен костим за забави со Смешна тема, играње улоги, трик или лекување костими, театарски претстави, дневен престој, преправање игра, активност на отворено, играње секој ден и многу повеќе!. Најдобар Подарок За Самхаин : овој производ може да им се даде и на вашите пријатели или семејство. Снимете го вашето пријателство и направете го вашиот живот попријатен. Совршен за Сите Костими За Ева На Реликвиите, настани за косплеј итн. Повод : Одлично За Средновековни Свадби, Косплеј, Самхаин, ренесансен фестивал, Божиќ и Велигден, Блас петок и Сајбер понеделник, Театарско Шоу, Тематска Забава итн. костими за жени/средновековна носија жени /средновековен фустан за жени /стемпанк фустан плус големина лолита фустан ренесансен фустан жени плус големина готски шорцеви /женски костими и додатоци камизас пара муер готски корсети ренесансен фустан женски пеперутка облека ренесансен женски фустан готски блузи за жени слугинка фустан косплеј готска облека жени сребрен корсет лолита фустан за жени кралица фустан за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи