• Свеж
Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

。 ◕‿-。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница. - Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шопинг искуство!-. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЖЕНИ - - - одличен подарок за жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Велигден, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. ? ? СОВЕТИ : . ●ЗА ГОЛЕМИНАТА●. Бидејќи нашата големина Е азиска големина, таа работи мала, затоа ви препорачуваме да нарачате 1~2 големина нагоре. Ве молиме Погледнете ја нашата големина на сликата што ја даваме. Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што е нормално. ● ЗА БОЈАТА●. Поради разликата во светлината и мониторот, бојата ќе биде малку поинаква помеѓу мониторот и реалноста. Се надевам дека ќе разбереш. Ве молиме потврдете ги овие информации пред да нарачате. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во рок од 24 часа. -+ УЖИВАЈТЕ ❤️- 【Квалитетен Материјал Е 82% Најлон + 18% Спандекс. Тоа е исклучително квалитетно, меко, удобно и добро дишење. ПОВОД И БОИ : Популарен омбре блок во боја печатен, совршен за тропски одмори, исто така Како Подароци За Денот на Вљубените За Жени, Девојки или Мајки. ГОЛЕМИНА : ние специјално дизајниравме ПЕТ американски големини : S (САД 4-6), M (САД 8-10), L (САД 12-14), XL (САД 16), XXL (САД 18). Ве молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите. Женската облека во уникатен стил ве прави поубави,модни, секси и елегантни. Рачно перење / ладна вода се препорачува!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Трик-Или-Лекување Блузи За Жени Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Тиква Печатење Падне Долги

Женска Мода Печатена Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.Карактер�

DEN 244.64