• Свеж
Женски обични врвови преголеми маици за врвови за туника да ги носат со хеланки со долг ракав пад џемпери, облечени врвови есен зимска облека

Женски обични врвови преголеми маици за врвови за туника да ги носат со хеланки со долг ракав пад џемпери, облечени врвови есен

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во мојата продавница. 24 часа одговор на линија. Некој праша. П : Како да ја изберете големината?. О : Нашата облека е со азиска големина, ви предлагаме да купите поголема големина, подобро е да ја изберете вашата соодветна големина според табелата со големина на сликата или описот, ве молиме не изберете ја големината препорачана од упатството за големина “ ", за да се избегне купување на несоодветна големина. П : Колку време трае нормално за испорака?. О : Обично, може да се достави на вашата адреса во рок од 10-20 дена .. П : Што треба да направам ако наидам на логистика и проблеми со производите по набавка на производ. О : Ако наидете на проблеми во логистичкиот транспорт и квалитетот на производот по купувањето, прво контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за да ги објасните вашите проблеми, ние ќе одговориме во рок од еден ден и ќе го обезбедиме соодветното решение. Ви благодариме што ја избравте мојата продавница, ви посакувам добар Shoppingsize : S Bust : 124cm/48.82 '' Sleeve : 66cm/25.98 '' Должина : 75cm/29.53 '' Големина : M Bust : 130cm/51.18 '' 'SLEEVE : 67cm/26.38 '' Должина : 76cm/29.92 '' Големина : L Bust : 136cm/53.54 '' Sleeve : 68cm/26.77 '' Должина : 77cm/30.31 '' Големина : xl Bust : 142cm/55.91 '' 'Sleave : 69cm/27.17' '' Должина : 78cm/30.71 '' Големина : xxl биста : 148cm/58,27 '' ракав : 70см/27,56 '' Должина : 79см/31,10 '' Маички за жени графички маици со долги ракави кошули од типот за ракави за жени плус долги ракави врвови за жени со долги ракави блузи за жени жени со долги ракави екипаж на вратот маица женски долги ракави врвни женски пуловер тенок маица со долги ракави. Карактеристики : Обични маици на вратот на екипажот / Обични валани ракави врвови / летни проточни кошули / Основни врвови на ТЕЕ / Туника за хеланки . Ултра-мека, брзо сува, плетена ткаенина од влага со нежно истегнување. Повод : лабавата маичка за фитинг изгледа мила, влечете ја или истроши ја на фронтот што може да се носи дома, канцеларија, датира, патувања, улица, шопинг, забава, одмор, добро за секојдневно носење . натпревар : натпревар со хеланки/панталони/шорцеви/фармерки/џемпери. Добра за вежбање/јога/секојдневно носење и предно затегнување или врски со јазол на дното на маиците. Исто така, може како подлега и да се совпаѓа со палтото што ве прави да изгледате повеќе стилски и шик!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33

Преголеми Џемпери За Жени Еднобојни О-Врат Долги Ракави Зимски Преголеми Лежерни Лежерни Странични Сплит Туника Пуловер Скокач

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см / 41.34" Ракав : 51см / 20.08" Рамо : 53см / 20.87" Должина : 49см /

DEN 479.84

Женски случајни лабави странични копче асиметричен туничен расчистување гроздобер летни врвови жени кратки ракави западни кошули

женски плус врвови облечени обични мали резервоари цветни кошули за жени виолетова сјајни врвни жени п�

DEN 2.00