• Свеж
Женски кратки ракави против сјајни сјајни сјајни лабави блузи врвови маици за пулвер

Женски кратки ракави против сјајни сјајни сјајни лабави блузи врвови маици за пулвер

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Опис : . Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Пол : Womanена жена, дама дама, женска. Стил : женски врвови и маици, женски блузи, жени краток ракав, сјајна маица, б блуза со врвови на вратот, дами плус големина на обични врвови. Тип на шема : сјајни секвенци, краток ракав, V врат, лабави обични врвови. Боја : злато, сребро, розова (по избор). Големина : M, L, XL, 2 XL, (следете ја табелата со големина за да изберете). Материјал : полиестер. Деколте : V вратот. Должина на ракавот : краток ракав. Сезона : есен, есен, зима. Прилики : празник, туризам, обичен, датира, дом, вечера, празник, шопинг, работа, основна, забава, на отворено, училиште, дневно носење, патување, кино. Карактеристики : . Оваа кошула на сјајни sequins има V-вратоврска, сјајна блуза, заоблена hemline и трендовски дизајн на вратот, лабав стил за да изберете. . Содржина на пакет : . 1 x врвови (други додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме, ве молам да се советува да ја видите нашата табела со големина во описите подолу за најточно вклопување. 3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачното мерење, благодарам. (Целото мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см). . Направено од висококвалитетен полиестерски материјал, тој е пријателски за кожата и удобно за носење . Длабокиот дизајн на вратот ја прави оваа маица многу секси. И дизајнот на продолжение ја прави оваа маица да изгледа многу уникатна и модерна . Дизајнот на лабава верзија ве прави да се чувствувате многу удобно да ја носите. Цврстата боја и едноставниот дизајн ја прават оваа маица многу разноврсна . пригода : женски маички за кратки ракави од блуза V вратот совршена за сите сезони, особено во есен и пролет. Поделете во секое време, работа, школување, шопинг, забава, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Преголеми Џемпери За Жени Еднобојни О-Врат Долги Ракави Зимски Преголеми Лежерни Лежерни Странични Сплит Туника Пуловер Скокач

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см / 41.34" Ракав : 51см / 20.08" Рамо : 53см / 20.87" Должина : 49см /

DEN 479.84