• Свеж
Бинпурен Женски Краток Комбинезон, Цврст Летен Костим За Играње Со Кратки Ракави Надвор Од рамената За Партиски Клуб

Бинпурен Женски Краток Комбинезон, Цврст Летен Костим За Играње Со Кратки Ракави Надвор Од рамената За Партиски Клуб

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женски Краток Комбинезон, Цврст Летен Костим За Играње Со Кратки Ракави Надвор од рамената За Партиски Клуб. Летниот комбинезон надвор од рамената е совршен за да ја покажете вашата клучна коска и женска страна!. Големина Шема. Големина (см). St Length : t57tt Bust : t90tпресврт : t71. Мt Length : t59tt Bust : t94ttwast : t76. Lt Length : t61tt Bust : t100tпресврт : t81. XLt Length : t63tt Bust : t106tпресврт : t89. Големина(инч). St Length : t22. 44 t Bust : t35. 43 пресврт : t27. 95 . Mt Length : t23. 23 t Bust : t37. 01 пресврт : t29. 92 . Lt Length : t24. 02 t Bust : t39. 37 пресврт : t31. 89 . XLt Length : t24. 80 t Bust : t41. 73 пресврт : t35. 04 . Спецификација. Име на предметот : женски комбинезон. Боја : црна, бела, розова, лубеница црвена, црвена, светло зелена, темно зелена, светло сина. Материјал : полиестер. Големина : С, М, Л, ХЛ. Ракав : краток ракав. Модел : цврст. Содржина На Пакетот. 1пц х комбинезон. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : овој краток комбинезон за жени со врвна полиестерска ткаенина е погоден за кожата и удобен за вашето тело секогаш кога носите. Карактеристики : женскиот комбинезон се одликува со краток ракав, вратоврска надвор од рамото, вратоврска на половината одзади, затворање на патент, едноставна цврста боја никогаш надвор од мода. 4 Големини : има 4 големини за избор : S, M, L, XL, погодни за повеќето жени носат, редовно вклопување штрајкови совршена рамнотежа помеѓу удобен и лабав, супер шик изглед. Повод : овој женски краток комбинезон е погоден за запознавање, клуб, забава, бар, рејв, одмор, шопинг, улица итн. Пакет И Нега : 1 парче комбинезон. Се препорачува машинско перење, закачување за сушење. Ве молиме, не избелувајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи