• Свеж
Женски Кошули Цветни Печатени V-Вратот Долг Ракав Лето Издувам Шифон Лабава Покрие Обичните Блуза Блузи Одмор Елегантна Облека

Женски Кошули Цветни Печатени V-Вратот Долг Ракав Лето Издувам Шифон Лабава Покрие Обичните Блуза Блузи Одмор Елегантна Облека

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 108cm/42.52" Рамо До Ракав : 66cm/25.98" Должина : 83cm/32.68" Големина : M Биста : 113cm/44.49" Рамо До Ракав : 67cm/26.38" Должина : 84cm/33.07" Големина : L Биста : 118cm/46.46" Рамо До Ракав : 68см/26,77" должина : 85см/33,46" големина : xl биста : 123см/48,43" рамо до ракав : 69см/27,17" должина : 86см/33,86" големина : xxl биста : 128см/50,39" рамо до ракав : 70см/27,56" должина : 87см/34,25" кожа пријателска Ткаенина,Мека и удобна.Уникатен Дизајн : Врвови Од Туника,Секојдневна Блуза Со Кружен Врат,Долги Маици, Лабави Кошули На Вратот На Екипажот,Маици Со Долги Ракави,.Дуксер Во цврста Боја, Основни Маици Се Совпаѓаат : Лесно е Да Се Спарат Со Фармерки,Хеланки,Шорцеви,Панталони и Високи Чизми,Совршени за Носење Со Убав Ѓердан за Моден Изглед, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Елегантно.Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените.Нега За Перење : Машина За Перење Во Нежна, Линија Сува, Не Белило. Цврста Основна Женска Маица Со Долги Ракави Секојдневна Модна Маица За Маици Дами Модна Корејска Маица. Дами Со Долги Ракави Маица Корејски V Вратот Тенок Се Водат Повик Дно Кошула Еднобојни Жени Врвот. женската кошула со долги ракави е изработена од мека, пријателска за кожата и пријатна ткаенина. Може да се носи во различни сезони.Оваа блуза е еластична и може да одговара на различни фигури и совршено ја покажува вашата линија на телото. Тоа ќе биде добар избор за пролет, fall, зима(како внатрешна облека).Мекиот и тесен врв може да направи да се чувствувате удобно и самоуверено во текот на целиот ден нема потреба да се грижите за триење на кожата. Добар е квалитетен, не е лесен за брчки, лесна нега. Разновиден Дизајн : кошулата со Долги ракави за жени е формална и лежерна. Можете да одговарате на високи потпетици и костуми за да станете професионална работна жена. Ќе изгледате елегантно и професионално. Ако одговарате на секојдневни панталони, патики, ќе изгледате љубезно и лесно. Кога ќе се совпаднете со синџир и здолништа, ќе изгледате мода и шармантно.Со едно парче облека, ќе имате различни стилови и шарм. Тоа може да ја покаже вашата убавина на многу начини. Прилики : секојдневно носење,работа,дом,состанок,забава,патување, дружење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00