• Свеж
Есенска Облека За Жени Божиќна Модна Жена Каузална Блуза За Печатење Со Врат Со Кратки Ракави Маици

Есенска Облека За Жени Божиќна Модна Жена Каузална Блуза За Печатење Со Врат Со Кратки Ракави Маици

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Божиќ Мода Жена Каузална В - Вратот Печатење Блуза Краток Ракав Маица Блузи. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење,Краток Ракав, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате. 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. . Информации за производот : . Сезона : сите сезони. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Јака : V-Вратот. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски врвови Паѓаат Облека За Жени 2022 Божиќна Модна Жена Каузална Блуза За Печатење Со Врат Со Кратки Ракави Маици. Материјал : Полиестер. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см/38.19 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 65см/25.59".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33