• Свеж
Кавеитл Жените Врвови Лето, Мода Женски Лето V-Вратот Повик Чипка Крпеница Солидна Caims Блуза Врвот Сина, XL

Кавеитл Жените Врвови Лето, Мода Женски Лето V-Вратот Повик Чипка Крпеница Солидна Caims Блуза Врвот Сина, XL

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Мода Женски Лето V-Вратот Повик Чипка Крпеница Солидна Caims Блуза Topfeares : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Елекот го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блузизизираат.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Голем101440109cm/42.91"20.4 cm/8.03" 69cm/27.17 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 109cm/42.91 "Ракав : 20.4 cm/8.03" Должина : 69cm/27.17 " Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип : в маици за вратот за жени, маици за жени, женски маици, женска маица, маици за жени,маици за жени, маици за жени, в врвови на вратот за жени,женски маици,женски кошули,кошули со кратки ракави за жени,кошули за жени,маици за жени лабаво вклопување, опремени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски случајни лабави странични копче асиметричен туничен расчистување гроздобер летни врвови жени кратки ракави западни кошули

женски плус врвови облечени обични мали резервоари цветни кошули за жени виолетова сјајни врвни жени п�

DEN 2.00