• Свеж
Женски Врвови Клиренс Модни Жени Солидна Долги Ракави Асиметрични V-Вратот Кошула Обичните Врвови

Женски Врвови Клиренс Модни Жени Солидна Долги Ракави Асиметрични V-Вратот Кошула Обичните Врвови

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Бидете топли цел ден, но останете ладни. Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Бремените жени исто така можат да ги носат. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Шифонстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Блуза Од 1 XWomen ' S Blouse / Висококвалитетен Материјал} Женски Врвови За Печатење, Обични Врвови : Лабава и еластична ткаенина, гаранција за извонреден квалитет,материјалот е мек и лесен, така што завеси Убаво Без Да Бидете Прилепени, Ќе Ви Се Допадне Колку Удобно Се Вклопува Овој Лабав, Течен Врв.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Ракав Маици V Вратот Капчиња Дупчица Блуза Вез Печатење Ѕвонче Ракав Тренингот Блузи Лабава Одговара Летни Кошули Виолетова

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 37см / 14.57" Рамо : 40см / 15.75" Должина : 68см /

DEN 335.84

Маици со кратки Ракави Слатки Летни Врвови За Жени Лабави Секојдневни Удобни Блузи Цветни Печати Патент До Врвовите На Туниката

За тренингот туника блузи за жени : Карактеристики : Кошули Со Кратки Ракави Маици Слатки Летни Врвови З�

DEN 431.84