• Свеж
Глонме Дами Лето Еднобојна Секси Маичка Бохо Блуза Основни Маици За Елек На Плажа

Глонме Дами Лето Еднобојна Секси Маичка Бохо Блуза Основни Маици За Елек На Плажа

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Еднобојна Блуза Без Ракави, Обичен Квадратен Резервоар За Вратот Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Црна, Розова, Зелена По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерска Памучна Должина : Должина На Колковите Деколте : Должина На Квадратни Ракави : Сезона Без Ракави : пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и памук . Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој квадратен врат на резервоарот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со еднобојно тело за див допир.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Летните Врвови За Жени Се Одликуваат Со Секси Дизајн На Квадратен Врат, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици За Нишање, Блузи Со Еднобојни Бои, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски случајни лабави странични копче асиметричен туничен расчистување гроздобер летни врвови жени кратки ракави западни кошули

женски плус врвови облечени обични мали резервоари цветни кошули за жени виолетова сјајни врвни жени п�

DEN 2.00