• Свеж
Ханас Блузи Жени Краток Ракав V Вратот Цртан Филм Модел Блузи Работни Униформа Маици Портокал XXL

Ханас Блузи Жени Краток Ракав V Вратот Цртан Филм Модел Блузи Работни Униформа Маици Портокал XXL

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Информации за производството : Пол : Женска Сезона : Цела Сезонаматеријал : 95% Полиестер,5% Опсег На Спандексиза : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxloccasion : Dailytop Стил : Шема На Маици : Должина На Ракавот За Печатење : Краток Ракав : Должина На Облеката V-Врат : Кратка Облека : Одговара На големината што добијте : 1 Еез Жени Набљудувања : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 108см/42.52" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56" Големина : Л Биста : 116см/45,67" ракав : 24см/9,45" рамо : 48см/18,90" должина : 72см/28,35" големина : xl биста : 124см/48,82" ракав : 25см/9,84" рамо : 50см/19,69" должина : 74см/29,13" големина : ххл Биста : 132см/51,97" ракав : 26см/10,24" рамо : 52см/20,47" должина : 76см/29,92" големина : хххл биста : 140см/55,12" ракав : 27см/10,63" рамо : 54см/21,26" должина : 78см/30,71" големина : ххххл биста : 148см/58.27" ракав : 28см/11.02" рамо : 56см/22.05" должина : 80см/31.50" големина : хххххл Биста : 156см/61.42" Ракав : 29см/11.42" Рамо : 58см/22.83" должина : 82см/32.28" врвовите За Жени се направени од лесен и допир на кожата, прават Да се Чувствувате Лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој врв. Не можете да погрешите со овој врв!. ●ПЕЧАТЕЊЕ ВРВОВИ : како женски врвови, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Врвовите имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој!. ①Прилика : овој секојдневен врв лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво за вас да присуствувате на забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење во нежно, Закачете се за сушење, Не избелувајте!. €Натпревар● : Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. уживајте во меките врвови за облекување на допир.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33