• Свеж
Маици За Жени Трендовски Облечени Секојдневни Врвови Маица Со Кратки Ракави Со Лабав Градиент Обична Блуза Со Врат Маици За Жени

Маици За Жени Трендовски Облечени Секојдневни Врвови Маица Со Кратки Ракави Со Лабав Градиент Обична Блуза Со Врат Маици За

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Стил : Секојдневен, Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.Материјал : Полиестер4.Овој Лесен, блузи е За Оние Удобни денови!Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суво2.Многу кул за носење, Нов Изглед.Сезона : Четири Сезони5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Одговара : одговара на големината јака : О-Врат : Женска Пригода : Дома,Daily Thickness : Standard1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Должина на ракавот : Без Ракавобични Маици Женска Женска Маица Кратка Табела Со Ракави : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 25см/9.84" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Ракав : 26см/10.24" Должина : 69см/27.17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 100СМ/39.37" ракав : 27см/10.63" должина : 70см/27.56"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 105СМ/41.34" ракав : 28см/11.02" должина : 71см/27.95"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 110см/43.31" ракав : 29см/11.42" должина : 72см/28.35"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 115СМ/45.28" ракав : 30см/11.81" должина : 73см/28.74" што добивате : 1пц жени врвови. Должина На Ракавот : Без Ракави. Маици За Жени Трендовски V Вратот. Женски Маица Фустан. Блузи За Жени Обични Елегантни Зимски.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски случајни лабави странични копче асиметричен туничен расчистување гроздобер летни врвови жени кратки ракави западни кошули

женски плус врвови облечени обични мали резервоари цветни кошули за жени виолетова сјајни врвни жени п�

DEN 2.00

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33