• Свеж
Дозвола за џемпер Женска Маичка Плетен Џемпер Џемпер Со Долги Ракави Елегантни Секојдневни Врвови

Дозвола за џемпер Женска Маичка Плетен Џемпер Џемпер Со Долги Ракави Елегантни Секојдневни Врвови

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Женски Желка Плетен Џемпер Џемпер Долг Ракав Елегантни Обични Врвови Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење,Краток Ракав, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. лесен мек и удобен.3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Моден Должина : Редовно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвна Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУР : 32 Биста : 95см/37.40" Ракав : 43см/16.93" Должина : 64см/25.20" . Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕВРА : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 65см/25.59". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕВРА : 36 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 45cm/17.72 " Должина : 66cm/25.98". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕВРА : 38 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 46cm/18.11 " Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL Големина : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕВРА : 40 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 47cm/18.50" Должина : 68cm/26.77 " жените врвови на продажба под 1 10. жените врвови дозвола 5 5.00. дозвола за женска облека под 5 долари. летна женска облека. Женски Кошули Со Кратки Ракави. плус големина женски фустани. женски врвови плус големина. кардигани за жени дозвола. жените кардигани дозвола под 1 10. жените шорцеви дозвола 5 5.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33

Летни Кошули Со Кратки Ракави За Жени Графичка Маица За Печурки Модна Вратоврска Маици За Боја Гроздобер Блузи Од Екипажот Туники

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

DEN 2.00

Женски случајни лабави странични копче асиметричен туничен расчистување гроздобер летни врвови жени кратки ракави западни кошули

женски плус врвови облечени обични мали резервоари цветни кошули за жени виолетова сјајни врвни жени п�

DEN 2.00