• Свеж
Предна Прошетка Жени Обични Лабави Врвови Маица БЛУЗА 3Д Печатење Копче V Вратот Обични Пуловер Блузи Туника Кошули

Предна Прошетка Жени Обични Лабави Врвови Маица БЛУЗА 3Д Печатење Копче V Вратот Обични Пуловер Блузи Туника Кошули

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : . Датум На Лансирање : 2021/08/11 . Име На Брендот : Предна Пешачка Патека. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жените Паѓаат Лабави Врвови Маица Блуза. Тип на шема : 3Д Печатење, Копчиња. Боја : Зелена, Каки, Сина (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 90% Полиестер, 10% Спандекс . Деколте : V Вратот. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Долго. Сезона : Пролет, Fall. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа. Карактеристики : . 1. Опуштената силуета, удобна, течна, дише ја прави оваа врвна безвременска мода, што ве прави и шик и класичен. 2. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. 3. Оваа блуза е може да се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, секојдневно носат кошула. 4. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Содржина На Пакетот : . 1 х Маица (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Жените Паѓаат Лабави Врвови Маица Блуза, Обични Долги Ракави Против Вратот Кошули. Опуштената силуета, удобна, течна, дише ја прави оваа врвна безвременска мода, што ве прави и шик и класичен. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Оваа блуза е може да се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, секојдневно носат кошула. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. табелата со генерички големини не е нашата големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оливен Женски Трендовски Копчиња Памучни Ленени Кошули Облека Со Попуст Мода Летни Маици Со Кратки Ракави Цветни Врвови За Печатење

женски деловни фустани кошули кафеави облечени врвови жени гепард блузи жени облечени во лабаво вклопу

DEN 383.84

Женски случајни лабави странични копче асиметричен туничен расчистување гроздобер летни врвови жени кратки ракави западни кошули

женски плус врвови облечени обични мали резервоари цветни кошули за жени виолетова сјајни врвни жени п�

DEN 2.00

Трик-Или-Лекување Блузи За Жени Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Тиква Печатење Падне Долги

Женска Мода Печатена Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.Карактер�

DEN 244.64

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33