• Свеж
Мијаилима Женски Памук Копче Надолу Кошула Повик Краток Ракав Лабава Вклопуваат Јака Лен Работа Блуза Блузи Со Џеб

Мијаилима Женски Памук Копче Надолу Кошула Повик Краток Ракав Лабава Вклопуваат Јака Лен Работа Блуза Блузи Со Џеб

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Мијаилима Женски Памук Копче Надолу Кошула Повик Краток Ракав Лабава Вклопуваат Јака Лен Работа Блуза Блузи Со Џеб== = Опис ==1. Карактеристики : Обични врвови и блуза за жени,краток ракав, засукан ракав,v вратот, ракав со манжетни.2. Секојдневно и лабаво вклопување, v вратот туника блузи, едноставна и мода назад копче сплит кошула за жени.3. Класична јака за кошули за жени, основни маички за жени, дами и тинејџерки.4. Спарете модерно со фармерки, шорцеви и хеланки за стилски изглед.5. Удобната кошула е најдобриот избор за вашите релаксирачки викенди, секојдневно носење, работа, на отворено, патување, секојдневно, училиште.=== Спецификација ===Стил : Обичен/Тип На Работна Шема : Цврст Колортип : Деколте На Кошулата : Детали За Јаката : Копче Нагоре, Должина На Џебниот Преден Ракав : Тип На Кратки Ракави : Обична Ткаенина За Ракави : Материјал Што Не Се Истегнува : Полиестер Состав : 100% Упатства За Нега На Полиестерк : машинско перење или професионално хемиско чистење=== Пакување ===1 х Жени Кошули Со Копчиња € трендовски карактеристики : краток Ракав( може Да Се Навива До 1/4 Ракав), Целосно Копче Нагоре, Јака V Вратот, Џебот На Градите, Цврста Боја, Основен Но, Класичниот Дизајн Ја Прави Оваа Кошула Никогаш Надвор Од Мода. €Одлично за Секојдневна Или Работа : Погоден И за секојдневен и за свечен. Во Голема Мера Прилика. Разноврсна и доволно квалитетна за работа во секакви ситуации. Совршен за секојдневно, слободно време, бизнис, канцеларија, колеџ или датира додека ви дава модерен и паметен изглед. ●Одговарајте на сите Стилови : женските кошули со копчиња може да се совпаднат со фармерки, слаби хеланки, жешки панталони, мода и гроздобер, кошулата со копчиња со долги ракави е задолжителна за сите дами. `+ Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во страницата за опис на производот, а не табелата со големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Трик-Или-Лекување Блузи За Жени Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Тиква Печатење Падне Долги

Женска Мода Печатена Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.Карактер�

DEN 244.64