• Свеж
Трик-Или-Лекување Блузи За Жени Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Тиква Печатење Падне Долги Ракави Дуксер Портокал Л

Трик-Или-Лекување Блузи За Жени Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Тиква Печатење Падне Долги

DEN 244.64

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Печатена Лабава Маица 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Краток Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни врвови.2.Материјал : Полиестер(Направен Од ткаенина,лесен мек и удобен). 3.Врвот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Зима.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина На Големина.Usukeubustsleevellengthlarge81238106cm/41.73"46cm/18.11" 66cm/25.98 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.73 "Ракав : 46cm/18.11" Должина : 66cm/25.98 " € Удобни ткаенини ● Изработени од мека и густа ткаенина погодна за кожата, многу е удобно да се носат или блиску до телото или надвор, бидејќи фустанот е направен со мека постава што нема да направи да чувствувате непријатност додека го носите. Ткаенината е многу лесна за миење чиста и силна, и нема лесно да се деформира со повеќекратно плакнење. ①Дезени и бои ● Со минималистички дизајн на шаблони, додава неколку уникатни дизајнерски допири кои го прават овој фустан да изгледа ништо друго освен монотоно. Боите се избелени и обоени со висококвалитетни пигменти и нема лесно да ја изгубат бојата по многу перења. ①Совпаѓање може да се носи со фармерки, панталони за вежбање, хеланки, секојдневни панталони, панталони со широки нозе, панталони со исправени нозе, панталони со висок струк, јога панталони, јакна од coот, патики, чизми високи до бутовите, рамни, високи потпетици и многу повеќе!. ●Повод}Запознавање, забави, паркови, шопинг, кампување, пешачење, забави, вечери, кошарка, одбојка, вежби за јога, состанок, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Бадник. џемпери за жени; главни зделки на денот молња зделки; кимона за жени обични; вежбајте теретана за жени; плус големина кимона за жени; комплети за женска облека излегување; картигини за жени; плус големина лесен кардиган; женски кардигани лето; обвивки за плажа за жени; женски есенски фустани; полиестерски спандекс јакна кардигани; кимоно фустан за жени; пролетна облека за жени 4808; датум ноќ облека за жени; култура кардиган; црн кардиган за жени лето; жени летен кардиган; кутии маици за жени; благодарни дуксери за жени; женски летен кардиган лесен; лесни јакни за жени со долги ракави; проегирен кардиган; проегирни кардигани за жени лето; тексас фустани за жени; црни кардигани за жени; женско кардиганско лето; постпартална облека за жени; антропологија облека жени; кардигани со џебови; црн zzwxwb кардиган за жени плус големина; капка рамо кардиган; црн кардиган за жени облечени;.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Лежерна Лабава Елегантна Блуза За Хеланки Дозвола Со Кратки Ракави Западни Кошули Летни Врвови Женски Работни Блузи Туника

Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработувам�

DEN 0.33

Оливен Женски Трендовски Копчиња Памучни Ленени Кошули Облека Со Попуст Мода Летни Маици Со Кратки Ракави Цветни Врвови За Печатење

женски деловни фустани кошули кафеави облечени врвови жени гепард блузи жени облечени во лабаво вклопу

DEN 383.84