• Свеж
Девојка Глуждот Чизми Средината На Теле Мода Чизми Навртки Единствен Борба Багажникот Водоотпорен Зимски Чевли Девојки Чизми Кадифен Наредени Чипка Црна 2.5 мали д

Девојка Глуждот Чизми Средината На Теле Мода Чизми Навртки Единствен Борба Багажникот Водоотпорен Зимски Чевли Девојки Чизми

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Борбени Чизми, Кратки Чизми, Чизми До Глужд, Кожни Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Црна(Со Обложена)(Опционална)Големина : 9,5 мали ДЕЦА ОД САД, 10 мали деца ОД САД, 10,5 мали ДЕЦА ОД САД, 11 мали деца ОД САД, 11,5 мали деца ОД САД, 12 мали деца ОД САД, 12,5 мали деца(Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Синтетички Материјал За Ѓон Од Кожа : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Платформа : Поштенски Патент, Тип На Чипка : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневни, дневни, ВНАТРЕШНИ, надворешни, празнични, ЗАБАВИ, училиште, патни карактеристики : 1. Изработени од синтетичка кожа горниот и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на вода.2. Нелизгачки ѓон, лесен, нослив и издржлив, обезбедува целодневна удобност.3. Предниот дел со врвка со странично затворање на патентот за лесно вклучување и исклучување и заоблен прст нема да ги натера вашите деца да се преполни заедно и да им помогне на стапалата да растат здраво.4. Овие секојдневни чизми се совршени за цела сезона, одговараат за девојки, многу стилски и удобни.Содржина на пакетот : 1 Пар Девојки Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Издржлив И Водоотпорен Материјал : овие девојки чизми од средно теле се изработени од синтетички кожен материјал кој ќе ги одржува нозете суви во дождливите денови. Топло Наредени : овие зимски чизми за девојки се наредени со мека кадифен поставата. За гарантирање топлина во тие студени и влажни денови. Може да биде задолжително со наредени или не. Лесно За Ставање/Исклучување : дизајнот на врвка ги прави чизмите за мали деца цврсто да се вклопат, а страничниот патент го олеснува облекувањето и соблекувањето. Гумен Ѓон што не се лизга : Детски чизми изработени од издржлив гумен ѓон што не се лизга, има убав стисок за да се спречи лизгање, така што дизајнот на ѓонот за чевли може да обезбеди доволно безбедност за децата и да им дозволи на децата да трчаат и да скокаат слободно. Повод : Совршен За училиште, фустан, свадба, свечена, празник, забава и изведба. Овој пар чизми ќе биде прекрасен подарок за родендени, празници или која било друга пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

фввитлих Гилрс Чизми Чизми За Мали Девојчиња Големина Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Памучни Чевли Рамни Дно Нелизгачки

Мали Девојчиња Чизми Големина 5 Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Памучни Чевли Рамни Дно Нелизгачк

DEN 318.24

Babyуалај Бебе Папучи Чизми Мека Единствена Креветчето Чевли Предвокер Чизми Лесен Цртан Филм Чорап Папучи Новороденчиња Момчиња

Опис : Пол : Унисекс, Бебе, Бебе, Новороденче, Мало Дете, Момчиња, Девојчињастил : Бебешки Чевли, Чизми За Б�

DEN 0.67