• Свеж
Џијугала Кошули За Жени Зимска Christmas Божиќ Џеб За Печатење Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Лабава Грижлива Работна Облека Секојдневни Врвови

Џијугала Кошули За Жени Зимска Christmas Божиќ Џеб За Печатење Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Лабава Грижлива Работна Облека

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-Џијугала!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики.1см=10мм=0,3937 инчи!!!Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 66cm/25.98" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 67cm/26.38" Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 42см/16.54" ракав : 19см/7.48" должина : 68см/26.77" големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 43см/16.93" ракав : 20см/7.87" должина : 69см/27.17" големина : ххл Биста : 124см/48,82" рамо : 44см/17,32" ракав : 21см/8,27" должина : 70см/27,56"кошули за жени зимски есенски божиќен џеб За Печатење Со кратки ракави широк спектар на бои што одговараат На Вашиот Стил Или Индустрија. Ткаенината е мека, висока еластичност, лесна и дише, тенка и елегантна врвот На Вратот V има пространо, модерно класично вклопување што ќе одговара на повеќето жени и добро ќе работи со фармерки или хеланки за пролет и fall. Кратки ракави, снешко шема, дедо мраз шема, шема. В врат, лабаво вклопување, туника, лабава маичка, летен врв, основна маичка, ова е најдобриот празничен подарок за семејството или пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне пол : Женска Јака : В дезени за врат : Печатен Пакет вклучува : 1 ПАРЧЕ врвна Пригода : Костум за секојдневно, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено,работа и забави, секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall и Зима. Земја На Потекло : Увезени. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Женски Врвови : Слатките Кошули се Меки,Лесни,Растегливи, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно за пилинг. Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,опремени со ленти и отпечатоци од леопард за да создадат чувство за мода. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи