• Свеж
10к Бело Злато Круг Дијамантски Овален Кластер Прстен Cttw

10к Бело Злато Круг Дијамантски Овален Кластер Прстен Cttw

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Тип на Благороден Метал : 10кт Бело Злато Прибл. Грам Тежина : 3.34 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1/3 Примарен Дијамант Тип : Дијамант Примарен Скапоцен Камен Форма : Круг Примарен Скапоцен Камен Боја : Г-Х Примарен Дијамант Јасност : I2-I3 Примарен Дијамант Поставување : Prong-сет Примарен Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.3 Дијамант 2 Карат Тежина : Ниеден Скапоцен Камен 3 Карат Тежина : Никој 10k Бело Злато Круг Дијамантски Овален Кластер Прстен 1/3 Cttw.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Џаунл Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки 12 Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодија

DEN 3.33