• Свеж
Машки маици корашан, Машка Секојдневна Блуза Памучна Ленена Маица Лабави Врвови Маица Со Кратки Ракави, Кошули За Мажи

Машки маици корашан, Машка Секојдневна Блуза Памучна Ленена Маица Лабави Врвови Маица Со Кратки Ракави, Кошули За Мажи

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, изработена од мека, лесна и удобна, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека.Кога размислуваш што да облечам денес. тоа е толку случајно што може да некои дополнителни корици!Оваа е достапна во различни бои за да одговара на вашите personal style.It е исто така најдобар избор за подарок ви дава најдобар пријател.Ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со me.By патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. Ве молиме погледнете ги димензиите на сликата. Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал. Погоден е за забава, одмор, свадбена забава, роденден итн. Рачно Миење Препорачуваме-ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Заштеди Мажи Обични Копчиња Божиќни Кошули На Плажа Божиќ Не-позиционирање Печатење Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза

А2 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може д�

DEN 316.48

Слатки Летни Врвови За Жени, Женски Блузи и Блузи Маици За Печатење Букви Со Кратки Ракави Зделки Со Маици За Вратот На Екипажот

Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави ОВратот Лабава Маица Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табе�

DEN 223.84