• Свеж
Фустани за забави За Женски Женски Летни Модни Секојдневни Фустани За Спојување На Плажа Со Кратки Ракави на Клиренс

Фустани за забави За Женски Женски Летни Модни Секојдневни Фустани За Спојување На Плажа Со Кратки Ракави на Клиренс

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Женски Летни Модни Секојдневни Фустани За Спојување На Плажа Со Кратки Ракави Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Краток Ракав, Дневен, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Содржина на пакетот : 1 Х женски Фустан информации За Производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима Пол : Жени Повод : Мода,Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Мода, Секојдневна Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : -8 ЕУ : -34 Биста : -82см/32.28" Ракав : -20см/7.87" Должина : -84см/33.07" Големина : М големина : Средно Сад : -6 Велика Британија : -10 Еу : -36 Биста : -86см/33,86" Ракав : -21см/8,27" ДОЛЖИНА : 85см/33,46" големина : л големина : големи сад : -8 велика британија : -12 еу : -38 биста : -90см/35,43" Ракав : -22см/8,66" Должина : 86см/33,86" Големина : Хл Големина : -Х-Големи Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : -14 ЕУ : -40 биста : -94см/37.01" ракав : -23см/9.06" должина : 87см/34.25" големина : ххл големина : хх-големи сад : -12 Велика Британија : -16 Еу : -42 Биста : - - - 98см/38.58" Ракав : - - - 24см/9.45" ДОЛЖИНА : - - - 88СМ/34.65". Должина На Ракавот : Краток Ракав. Шема На Облека : Цветни. Фустани За Жени 2023 Свадба Гостин, Зимски Фустани За Жени 2023, Фустани За Жени 2023 Партија,Коктел Фустани За Жени Вечерна Забава,Свечени Фустани За Жени Свадба Гостин,Роденденски Фустани За Жени,Фустани За Жени 2023 Елегантни, Работни Фустани за Жени. Летен Фустан За Жени, Пролетни Фустани За Жени 2022 година,Шифон Фустан,Бохо Фустан,Лелеав Фустан, Фустан со Долги Ракави за Жени. Бохо Макси Фустан За Жени. Женски Летен Моден 2023, Фустан За Нишање, Фустан За Сонце, Женски Летен Фустан, Фустан За Враќање Дома, Фустан За Венчавки, Фустан За Венчавки, Фустан За Забави За Жени, Долг Фустан За Жени Лето, Цветен Фустан, Гроздобер Фустан, Фустан Со Возбуда, Макси Фустан Со Долги Ракави За Жени, Фустан Со Половината На Империјата,Фустан За Гости На Есенска Венчавка, Фустан За В Врат За Жени,Вграден Фустан За Жени,Фустан Во А-Линија За Жени,Фустан Со Појас,

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустани За Жени Плус Големина Летни Обични Фустани Со Миди Дозвола За Жени Модни Жени Ретро Печатење V-Вратот Краток Ракав Удобен

Добредојдовте ВО ЈУПАОПОН, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ЈУПАОПОН ЈУПАОПОН е професионале�

DEN 255.84

Женски Свечени Фустани Деверуша Фустани Лето Гроздобер Краток Ракав Мода О Вратот Печатење Партија Замав Гроздобер Фустан Подарок

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

DEN 463.84

Клиренс Фустан Жени Фустани ЖЕНИ ХИМИВЕЈ Женски Секојдневен Удобен Ден На Независноста Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракави

Женски Секојдневен Удобен Ден На Независноста Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракави ве Молиме прове

DEN 1.00