• Свеж
РК Автомобил Масло За Полнење Шише, Добра Флексибилност РК Масло Филер Шише, ЗА РК Автомобил Деца Играчки Модели

РК Автомобил Масло За Полнење Шише, Добра Флексибилност РК Масло Филер Шише, ЗА РК Автомобил Деца Играчки Модели

DEN 895.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : 1. 100% Сосема Нов и висок квалитет. 2. Супериорното тело на пластично шише има добра флексибилност и издржливост. 3. Висококвалитетната цевка за масло од алуминиумска легура е цврста и издржлива. 4. Со совршена изработка, има исклучителен изглед. 5. Погоден HPI / HSP / / гас моќ RC автомобил. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Рк Додаток Материјал : Пластика + Метална Боја : Како што Е Прикажано На Должината На Сликата : Прибл. 29,5 См / 11,6 Инчи Тежина : Прибл. Пакетот 47g Вклучува : 1 x RC Шише За Полнење Масло 100% Сосема Ново и квалитетно. Супериорното тело на пластично шише има добра флексибилност и издржливост. Со совршена изработка, има исклучителен изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи