• Свеж
Женски Обичен Качулка Пуловер Женски Печатен Дуксер Дуксер Со Долги Ракави Hot8sl4870231

Женски Обичен Качулка Пуловер Женски Печатен Дуксер Дуксер Со Долги Ракави Hot8sl4870231

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ————————————————————————————————————————————— . Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.————————————————————————————————————————————- Женски Обичен Качулка Пуловер Женски Печатен Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Hot8sl4870231.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Вратоврска Боја Дуксери Трендовски Надворешна Облека Половина Патент Вратот Долг Ракав Дуксер Уникатни Врвови Слободно

Qrand Indrestion®Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY, JWZUY е модна продавница која се фокусира на женска

DEN 399.84

Подароци За Жени Вратоврска Боја Боја Блок Облечени Врвови Преголеми Маици Женски Есенски Модни Дуксери Со Долги Ракави Кошули

98" Големина : М Големина Ве молиме Кликнете НА BYOIMUD За Да Добиете Повеќе Qv Одлика€ : BYOIMUD Подароци За Жени �

DEN 1.33

Ифшаион Женски Дуксер Со Качулка Еднобоен Тенок Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тенка Обвивка Мода Секојдневни Фустани Со Памучни

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овој женски ду

DEN 3.33

Дуксери без качулка За Жени Дуксери За Жени Качулка За Ноќта На Вештерките Качулка Со Долг Ракав Пуловер Со Качулка Секојдневен

Лабави Фит Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични Тикви Со Долги Ракави Зачин Кафе Со Ка

DEN 264.00