• Свеж
Лигавењедог Дуксери За Жени Лесни Секојдневни Зимски Трендови Копче Со Долги Ракави Жолти Врвови На Пуловер Со Качулка Дуксер Со Качулка

Лигавењедог Дуксери За Жени Лесни Секојдневни Зимски Трендови Копче Со Долги Ракави Жолти Врвови На Пуловер Со Качулка Дуксер

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женски Зимски Обични Копчиња За Влечење Врвови Со Качулка Со Качулкакарактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневен Дуксер,Дуксер,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер . Направено од ткаенина, меко и удобно. Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење. Повик, Роденден, Датира, Fall, Денот на Благодарноста ,Танц Перформанси,Партија, Свадба, за работа, дома Одмор и повеќе. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Сезона : Сите сезонски пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Јака : Качулка : Лежерна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксери Со Големина.UKUSEUBust Shoulder Sleeve Length XXlxx-Large121642128cm/50.39"59cm/23.23"63cm/24.80"72cm/28.35"Size : XXLSize. : XX-Large UK : 12 US : 16 EU : 42 Bust : 128cm/50.39"Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 72cm/28.35" МАТЕРИЈАЛ : овој женски преголем дуксер со качулка со долги ракави е изработен од висококвалитетна ткаенина со добра еластичност, удобност, топлина и пријателски за кожата. КАРАКТЕРИСТИКИ : СО врвка за влечење, преголемо вклопување, долги ракави со цврста боја, дуксер со качулка, стил на фустан со качулка, лабаво вклопување, секојдневен стил, стил на пуловер, супер меко и удобно вклопување. СПАРУВАЊЕ : овој стилски есенски / зимски фустан со качулка може да се комбинира со слаби фармерки и чизми до глужд за лесно комплетирање на целокупниот изглед. Може да се носи и со хеланки, фармерки, панталони, чизми или тренери за едноставен и стилски изглед. Применливи прилики : погоден за одмор, секојдневен живот, работа, канцеларија, забава, запознавање, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, отворено или клуб. Одличен Подарок : можете да го купите за себе, мајка, ќерка, баби, сопруга, тетка, сестра, братучед, пријатели, учителка или други жени за нивниот роденден, подарок за денот на мајката. Едноставно спарете го со слаби фармерки, шорцеви или хеланки за да го засилите вашиот секојдневен и шик стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ифшаион Женски Дуксер Со Качулка Еднобоен Тенок Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тенка Обвивка Мода Секојдневни Фустани Со Памучни

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овој женски ду

DEN 3.33

Подароци За Жени Вратоврска Боја Боја Блок Облечени Врвови Преголеми Маици Женски Есенски Модни Дуксери Со Долги Ракави Кошули

98" Големина : М Големина Ве молиме Кликнете НА BYOIMUD За Да Добиете Повеќе Qv Одлика€ : BYOIMUD Подароци За Жени �

DEN 1.33