• Свеж
амуса Дуксер За Женски Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Врат На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница Со Долги Ракави Печатени Врвни ?

амуса Дуксер За Женски Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Врат На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница

DEN 247.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 55см/21,65" Ракав : 50см/19,69" Должина : 67см/26,38"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 56см/22,05" Ракав : 51см/20,08" Должина : 68,5 см/26,97"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 57см/22.44" ракав : 52см/20.47" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 58см/22.83" ракав : 53см/20.87" должина : 71.5 см/28.15"големина : 2xl биста : 136см/53,54" рамо : 59см/23,23" ракав : 54см/21,26" должина : 73см/28,74"големина : 3хл Биста : 144см/56,69" Рамо : 60см/23,62" ракав : 55см/21,65" должина : 74,5 см/29,33"големина : 4хл биста : 152см/59.84" рамо : 61см/24.02" ракав : 56см/22.05" должина : 76см/29.92"големина : 5хл Биста : 160см/62.99" рамо : 62см/24.41" ракав : 57см/22.44" должина : 77.5 см/30.51"како Да Се Мие : рачно Миење Во Ладна вода, закачување или сушење : одговара На Големината пол : должина на женскиот ракав : Долг Ракав4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!1 ПАРЧИЊА Женски Врвовиматеријал : Полиестерски Дуксер Стил : Секојдневен, Мода1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.Повод : Дома, Секојдневно5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.2. Кул е за носење.Сезона : Летна Дебелина : Стандардна Женска Мода Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа. Материјал : полиестер,лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима. Натпревар : Пуловер Дуксер е лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Прилика : Оваа Fall Модни Дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Дизајн : Преголема јака за рамо, мало истегнување, џемпер со долги ракави, есенски тимови за жени, мода и секојдневен стил, навистина е меко внатре, стандардна големина, дуксер што оди со се. Совети : ве Молиме погледнете ја Табелата Со Големини амуса пред да нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА). Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Детални спецификации

Додатоци на производи