• Свеж
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Моден Женски Принт Пуловер Со Кружен Врат Врвови Блуза Со Качулка Со Долги Ракави карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зима/Пролет/Aut : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Кружен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блузизираат Летен Заштеди Дозвола 2022!. Почитувани Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини, нашата големина е мала, ве советуваме Да Нарачате големина нагоре. Ако сакате да бидете полабави, ве молиме извршете големина нагоре. Благодарам!!. Материјал : Дише,лесен,топол и удобен за носење.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Тоа нема да се намали значително во миењето. Натпревар : Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улична Облека, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Совршено спарете со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло време. Може да се користи како кошула за дно во ветробран, јакна или кардиган за да се загрее во постудено време. женски палта кошули блузи јакна кардиган дуксери џемпери дуксери надворешна облека облека костими блејзер fall зима ноќта на вештерките денот на благодарноста божиќ црн петок сајбер понеделник среќни нови години валентин велигден ул.патрик ден дами преголеми плус големина лабава фит тампон јакна тексас секојдневна плажа памук лен шифон мода бестселер пролет fall зима 2022 смешно новина гроздобер графички принт цветен фолклор омбре вратоврска боја карирана обична цврста 4 јули хавајско бело копче надолу породилно исечено v вратот екипажот без ракави 3/4 долг краток блесок фенер надуен ракав тренингот основен хенли халтер секси спиење пешачење јога спорт роденден кристал празник holidayетски трчање отсекување на рамо врвови за жени свадба гостин плус големина летен црн миди формален секси коктел сонце секојдневен бодикон маица плажа едно рамо хавајски макси долг халтер обична црвена матурска кошула жени лето мајка и јас пролетен работен клуб африкански гроздобер 1950 ти ситен кафтан зелен роденден секси елегантен мини тропски линија ручан породилен тениски датум ноќна забава 4 јули симпатична winter зима излегување црковен одмор празник цветен шифон скромни бохо боемски исечоци пливање тренинг девојки трендовски тексас резервоар ново издание летни фустани за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

амуса Дуксер За Женски Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Врат На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 55см / 21,65" Ракав : 50см / 19,69" Должина : 67см / 26,38"Големина : М Биста : 116см / 45,67

DEN 247.84

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

DEN 345.60

Ифшаион Женски Дуксер Со Качулка Еднобоен Тенок Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тенка Обвивка Мода Секојдневни Фустани Со Памучни

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овој женски ду

DEN 3.33