• Свеж
Рифорла Женски Божиќен Принт Дуксер Со Долги Ракави Секојдневен Пуловер На Блуза Женски Дуксер Без Качулка Црн ХХЛ

Рифорла Женски Божиќен Принт Дуксер Со Долги Ракави Секојдневен Пуловер На Блуза Женски Дуксер Без Качулка Црн ХХЛ

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 270,77 гр. големина На Пакетот : 5х5х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 68cm/26.77"Големина : М Биста : 106cm/41.73" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 57см/22.44" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" ракав : 58см/22.83" должина : 74см/29.13"големина : xxl биста : 124см/48.82" рамо : 54см/21.26" ракав : 59см/23.23" должина : 76см/29.92" женски Дуксер Без качулка. Големини : Мали, Средни, Големи, Х-Големи, ХХ-Големи, ХХХ-Големи, ХХХ-Големи.Детална Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот. Содржина На Пакетот : 1 Х Жени Врвот. € И Прилика : Секојдневно Носење, Секојдневно, Патувања На Плажа, Одмор, Училиште, На Отворено, Работа Или Какви Било Прилики. Со Својот Крој И Трендовски Изглед, Можете Лесно Да Го Стилизирате Со Хеланки, Фармерки, Шифон Кардиган, Палто, Јакна Или Пар Јога Панталони. И Модни Врвови За Вежбање : Целосен Опсег На Движење. Капа Ракави И Стегната Половина За Создавање И Убави Линии На Телото. Вашето Тело Со Трендовски Врвови За Жени. Сезони : Овие Женски Врвови Погодни За Сите Сезони! Посоодветно Е Да Ја Облечете Оваа Уникатна Во Летна Климатизирана Канцеларија Или Кабина И Во Пријатна Смисла и Во Женска Боја! Помлади Дуксери Тинејџерки. И Модни Врвови За Вежбање : Целосен Опсег На Движење. Капа Ракави И Стегната Половина За Создавање И Убави Линии На Телото. Вашето Тело Со Трендовски Врвови За Жени. Сезони : Овие Женски Врвови Погодни За Сите Сезони! Посоодветно Е Да Ја Облечете Оваа Уникатна Во Летна Климатизирана Канцеларија Или Кабина И Во Пријатна Смисла и Во Женска Боја! Помлади Дуксери Тинејџерки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Подароци За Жени Вратоврска Боја Боја Блок Облечени Врвови Преголеми Маици Женски Есенски Модни Дуксери Со Долги Ракави Кошули

98" Големина : М Големина Ве молиме Кликнете НА BYOIMUD За Да Добиете Повеќе Qv Одлика€ : BYOIMUD Подароци За Жени �

DEN 1.33

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

DEN 345.60