• Свеж
Inktastic Јас Не Сум Шеф Имам Лидерски Вештини Маица

Inktastic Јас Не Сум Шеф Имам Лидерски Вештини Маица

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Јас не сум Шеф имам Лидерски Вештини Маица Inktastic Јас не Сум Шеф Имам Лидерски Вештини Возрасни Маица Машки Кели Грин XXL. Одличен подарок за да му честитам на вашиот татко за неговата нова работа. Совршен подарок за замолчување за секој шеф брат или сестра. Вашиот внатрешен лидер ќе блесне во нашата јас не сум Шеф имам Лидерски Вештини Маица. Забавен подарок за новата промоција на работата на вашата мајка или тетка. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. возрасен хумор јас сум смешен дрзок полнење роденден пријател внука внука внука внук машка облека облека маици маици.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летен Трендовски Клиренс Машки Кошули Дизајнер Пролет Лето Машки Секојдневен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави

Дизајнерска Пролет Лето Машка Лежерна Памучна Постелнина Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави Кош�

DEN 0.33