• Свеж
Летен Трендовски Клиренс Машки Кошули Дизајнер Пролет Лето Машки Секојдневен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави Кошули Портокал ХХХЛ

Летен Трендовски Клиренс Машки Кошули Дизајнер Пролет Лето Машки Секојдневен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Дизајнерска Пролет Лето Машка Лежерна Памучна Постелнина Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави Кошулидизајнер Пролет Лето Машка Лежерна Памучна Постелнина Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Јака за Држач Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Повод За Мажи : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот Со Цврста Боја : Долг Стил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што го добивате : 1 Еез Мажи Врвна Блуза Крајната Кошула : поло маиците НА химивеј што ја отстрануваат влагата за мажи се основно парче во вашата гардероба. Со секојдневен изглед и супер удобна ткаенина, овие поло маици за мажи се ваш избор секое утро. Премиум Ткаенина : нашите машки поло маици кратки ракави се направени со супериорен материјал. Кошулите се лесни, дишат и многу меки за да можете да ги носите во текот на целиот ден. Поло За Отстранување на влага : овие поло маици имаат функција за отстранување на влага што ја одржува вашата кожа сува. Овие кошули со кратки ракави за мажи се одлични за секоја секојдневна облека, но исто така се добра опција за кошула за голф. Одлично Одговара : нашите машки кошули со кратки ракави со класична цврста боја. Едноставната јака со копчиња е поудобна, додека дизајнот со тенок фит изгледа одлично практично за сите мажи. Изберете Го Вашиот Стил : овие машки поло маици кратки ракави доаѓаат во широк спектар на бои погодни за вашиот стил. Дополнително, тие се достапни во неколку големини и доаѓаат во пакувања кои се движат од 1 до 4 кошули по сет. машки кошули, машки кошули, кошули за мажи, кошули, кошула, машки кошули, машка кошула, машка кошула, машка кошула, машка кошула, големи и високи кошули за мажи, маици за мажи, маица, кошули мажи, поло маици за мажи, машки големи и високи кошули, маици, маици, евтини кошули, кошули за мажи, машки големи и високи кошули, маици, маици, евтини кошули, кошули за мажи мажи, големи и високи маици кошули за мажи, маица, машка маица, маици за мажи, машки кошули секојдневни, машки маици, машки маици, машки срања, големи и високи кошули, маици за маж, секојдневни кошули за мажи, машки високи кошули, машки поло маици, машки кошули големи и високи, машка маица, машки обични кошули за мажи, машки високи кошули, машки поло маици, машки кошули големи и високи, машка маица, машки обични копчиња надолу кошули, маици, машки секојдневни кошули, високи машки кошули, камиза, пакет машки кошули, кошули со меми, кошули со кратки ракави за мажи, големи машки кошули, висока кошула, машки кошули со кратки ракави, машки кошули со кратки ракави, машки лесни кошули,.

Детални спецификации

Додатоци на производи