• Свеж
Инктастична Одбојка Мајмун Момче Маица

Инктастична Одбојка Мајмун Момче Маица

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Одбојка Мајмун Момче Маица Inktastic Одбојка Мајмун Момче Возрасни Маица Машки Колумбија Сина XXXL. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. топката спорт деца атлетски симпатична симпатична животните цртан филм животни зоолошката градина зоолошката градина хоби менс возрасни облека облека маици маици hws.

Детални спецификации

Додатоци на производи