• Свеж
Санвиглор Менс Маица Копче Надолу Маица Ревер Вратот Блузи Хавајски Кардиган Одмор Маица 4# XL

Санвиглор Менс Маица Копче Надолу Маица Ревер Вратот Блузи Хавајски Кардиган Одмор Маица 4 XL

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Врвови На Вратот Со Ревер, Кошула Со Копчиња, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Летна Плажа Тип На Кардиган Шема : Цветни Печатени, Геометриски Отпечатени, Печатена Боја За Вратоврскадизајн : Копче Долна Боја : 1#-10# (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете Ги табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 80% Полиестер, 20% Спандексно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Полиестер и спандекс ткаенина обезбедува крајна издржливост и удобност. Оваа кошула има мала тежина и дише што ви помага да останете удобни.2. Совршено совпаѓање со вашите омилени панталони, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.3. Оваа кошула е погодна за секоја пригода, без разлика дали станува збор за патување, пикник, домашна забава, собирање пријатели. Тоа е добар избор да се создаде уникатна форма во секое време и насекаде.4. Погоден за спорт, бејзбол, теретана, фитнес, состанок, плажа, атлетика, тренинг, бизнис, дневен фустан и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Летна Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Хавајска Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза Со Кратки Ракави, Секојдневна Маица, Летна Маица на Плажа. Материјал-80% Полиестер, 20% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневни кошули со копчиња за мажи, мала тежина, кратки ракави, врат на ревер, маичка со копчиња, хавајски печатена, опуштена летна кошула. Повод-машка секојдневна кошула со копчиња погодна за сите прилики и сезони како одмор, роденден, плажа, секојдневен, неформален бизнис, работа, одмор, датум, свадба и патување. Натпревар - оваа маица со кратки ракави е совршена за комбинирање со јакни, кардиган, фармерки, шорцеви, секојдневни спортски панталони и товарни шорцеви погодни за пролет, лето, aut.

Детални спецификации

Додатоци на производи