• Свеж
Ѕвезда Е Родена Дами Маица: Сојузник Гео-Триаголник

Ѕвезда Е Родена Дами Маица: Сојузник Гео-Триаголник

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ова е највисок квалитет, официјално лиценцирана стока на располагање! Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина. 100% автентичен + потврден производ. Оваа премиум кошула е изработена од фина ткаенина од дрес. Класично вклопување, ракав со двојна игла и долниот раб. Ѕвезда Е Родена Дами Маица : Сојузник Гео-Триаголник (ХХ-Голем).

Детални спецификации

Додатоци на производи