• Свеж
Комплет За Поправка На Карбуратор На морски Мотор 3ф 3Ф Тохацу Склопи

Комплет За Поправка На Карбуратор На морски Мотор 3ф 3Ф Тохацу Склопи

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Овој Комплет За Поправка На Карбуратор одговара за Тохацу 2,5 КС 3,5 КС и одговара на Нисан 2,5 КС 3,5 КС 2-Тактен Надворешен Моторпарт број : 3Ф0-87122-1 3Ф0-87122-2изработен од висок сигурен квалитет и издржлив материјал обезбедува Високи Перформанси Одговара На Нисан 2-Тактен Надворешен Мотор Модели : НС 2.5А2; НС 3.5а2, Нс 3,5 Б, нс 3, 5б2фитс Тохацу 2-ТАКТНИ Надворешни Моторни Модели : М 2, 5а2, М 3, 5А2, М 3,5 Б, М 3, 5б2пакетот ВКЛУЧУВА : 1 КОМПЛЕТ комплет за поправка НА КАРБУРАТОР овој комплет за поправка на карбуратор одговара За тохацу 2,5 Кс 3,5 Кс И Одговара НА НИСАН 2,5 КС 3,5 КС 2,5 КС-Мозочен Удар Надворешен Мотор. Дел Број : 3Ф0-87122 - 1 3Ф0-87122-2. Изработен од висок сигурен квалитет и издржлив материјал обезбедува високи перформанси. Одговара На Нисан 2-Тактни Надворешни Моторни Модели : НС 2. 5А2; НС 3. 5А2, НС 3,5 Б, НС 3, 5Б2. Одговара На Тохацу 2-Тактни Надворешни Моторни Модели : М 2, 5А2, М 3, 5А2, М 3,5 Б, М 3, 5Б2.

Детални спецификации

Додатоци на производи