• Свеж
Royallove Женска Секси Мода Еднобојно Здолниште Без Ракави Џеб В-Врат Резервоар Фустан летни фустани за жени

Royallove Женска Секси Мода Еднобојно Здолниште Без Ракави Џеб В-Врат Резервоар Фустан летни фустани за жени

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Женска секси мода еднобојно здолниште без ракави џеб Тенк В-врат Фустан проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер. дише и удобно. 2.Карактеристики : печатење, фустан со Средна должина, облека удобна мека 3.Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. 4.Стил на крпеница, погоден за повеќето форми на телото, ве прави да изгледате повеќе мода и трендовски, исто така може да биде породилна облека 5.Костум За бохо, дневно, плажа, забава, туш за бебиња, одмор, одмор, патување, улична облека или која било друга пригода што ви се допаѓа, слатки фустани со туника со проток за жени информации За Производот : Сезона : пролет летоder Пол : Жени Прилика : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Кратка Должина : Средна Сихуета : Вклопување И Одблесокот Одговара : одговара на дебелината на големината : Стандарда Како да се мие : Рачно Миење Ладно,закачување или сушење на линија што добивате : фустан од 1 парче ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина XXXXL 18 22 48 118cm/46.46" 94cm/37.01" Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 118cm/46.46" Должина : 94cm/37.01" Големина шема : Големина : S САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Биста : 94cm/37.01" Должина : 88СМ/34.65"ГОЛЕМИНА : м сад : 8 велика британија : 12 еу : 36 биста : 98см/38.58" должина : 89см/35.04"ГОЛЕМИНА : Л САД : 10 велика Британија : 14 еу : 38 биста : 102см/40.16" должина : 90см/35.43"ГОЛЕМИНА : XL САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 106см/41.73" Должина : 91 CM/35.83"големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 110 CM/43.31" ДОЛЖИНА : 92 CM/36.22"големина : xxxl сад : 16 велика Британија : 20 еу : 46 биста : 114cm/44.88" ДОЛЖИНА : 93 CM/36.61"големина : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 ЕУ : 48 Биста : 118СМ/46.46" должина : 94см/37.01" + дизајнот на фустанот ве прави попривлечни. 9. моден секси моден фустан, мистериозна фигура на носителот.е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. #Овој фустан за забава е задолжителна пригода!. ●Висок растеглив материјал со добра мекост, удобен за носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Котони жени бохо цевки фустан цветни печати без прерамки фустани без ракави здолниште со здолниште на плажа плажа хавајски обичен

Womenените секси цевки без ремен безжичен печатење без ракави фустан со фустан со здолниште со здолниште..

DEN 2.00

Плус Големина Коктел Фустани За Жени, Плус Големина Празник Фустан Женски Мода Плус Големина Средна Должина Печатени Долги Ракави

Женски Моден Плус Големина Со Средна Должина Печатен Фустан Со ВВрат Со Долги Ракави Карактеристики : М�

DEN 3.33