• Свеж
Мијаилима Летни Фустани За Жени Фустани Со Шупливи Пакети Со Долги Ракави Со Едно Рамо Може Да Се Носат Во Сите Сезони Покажуваат Тело

Мијаилима Летни Фустани За Жени Фустани Со Шупливи Пакети Со Долги Ракави Со Едно Рамо Може Да Се Носат Во Сите Сезони Покажуваат

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Големина : XS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-82cm/28.35-32.28 "Половината : 60cm/23.62" Колк : 78cm/30.71 "Ракав : 57cm/22.44" Должина : 82cm/32.28" . Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Биста : 76-86см/29.92-33.86 "Половината : 64см/25.20" Колк : 82см/32.28 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 84см/33.07". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Биста : 80-90см/31.50-35.43 "Половината : 68см/26.77" Колк : 86см/33.86 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 86см/33.86". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 84-94см/33.07-37.01 "Половината : 72см/28.35" Колк : 90см/35.43 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 88см/34.65". Мијаилима Летни Фустани За Жени Секси Фустани Со Шупливи Пакувања Со Долги Ракави Со Едно Рамо Може да се Носат Во Сите Сезони Секси Шоу Карактеристики На Телото : + Материјалот Е направен Со висококвалитетен материјал, кој е флексибилен и дише. Не гледам преку fress Design Jomens cresserences, секојдневен дневен салон облека сет, мода улична облека излегување носат, покаже свој стил quodication € Лето, патување, шопинг, пријатели собир, партии, одмор патување, излет, дома, секојдневниот живот} Совршен Подарок Forffort И Лесен Фустан, исклучителна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Spr Зима Пролетен Пол : Женски Повод : Дневен,Бизнис,Свадба,Забава,Божиќ, Денот На Благодарноста, Денот На Вљубените,Денот На Мајката Материјал : Полиестер + Спандекспатер Тип : Печатен Стил : Секојдневен,Моден;должина На Ракавот : Како Што Покажува : одговара на големината на дебелината : Редовен Стил Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или линија drypackage вклучуваат : 1 компјутер Dressestips : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен материјал, кој е флексибилен и дише. Не гледам. €Дизајн}дозвола За женски фустани, секојдневен дневен сет за облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил. ①Прилика, лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. ●Совршен Подарок●Удобен И лесен Фустан, извонредна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате. ①Големина е Погодна За жени од сите облици и големини.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања, и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во најбрзо време. ●Истиот став ● продаваме многу видови производи, Како Што Се Фустани Со Плус Големина, Женски Фустани Со Џебови, Женски Фустани Под 10 Долари, Женски Фустани Лето, Женски Фустани Плус Големина, женски фустани со долг ракав,женски фустани бесплатно склопување,женски фустани за свадбен гостин,женски фустани дозвола,женски фустани, бел плус големина фустан,плус големина фустани за свадба,плус големина фустани,плус големина фустани кошули,миди фустани за жени,макси фустани за жени, Фустан кошули за жени, фустан За свадба Гости Жени, Фустан за мало девојче, Фустан За Големи Девојки Големина 14-16, Добредојдовте Да Купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи