• Свеж
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Каузален Шифон Со Врат Цветен Бохо Плажа Фустан Со Кратки Ракави опис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење дали стилски и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Пролет И Летоудобен материјал, погоден за различни прилик ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан се одликува со долг ракав и врат со цветно печатење за привлечно око. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Пролет,Лето : Женска Пригода : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан БЕФОКА Женски Фустани Дозвола, Женска Мода Каузална V-Вратот Шифон Флорални Бохо Плажа Краток Ракав Фустан Зелена Xl. Жените Се Облекуваат,Жените Летни Фустани,Жените Краток Ракав Фустан, Жените Секојдневен Фустан. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Тој е многу уникатен и дише. Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фетерален Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Секојдневен Зрел Состанок

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Обичен Зрел �

DEN 2.67

Женски Врвки Макси Трегери Фустан Со Џеб Лето Мода V Вратот Фустан Клуб Партија Одмор Одмор Без Ракави Свадба Гостин Омбре Вратоврска

< Kijblae Жените Облека Се Занимава Денес емејл одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за ква�

DEN 335.68

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Замав Фустан Линија Фустан Цветна Мода Улична Облека На Отворено Дневен Датум

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Замав Фустан Линија Фустан Цветна Мода Улична Облек

DEN 335.68